Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior w polskiej wersji językowej na PlayStation 4 i Xbox One

Premiera 26 września.

Pudełkowa edycja strzelanki Shadow Warrior ukaże się 26 września na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rodzimy dystrybutor wyda grę w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Za nową wersję klasycznej produkcji z 1997 roku odpowiada polskie studio Flying Wild Hog, więc obecność lokalizacji nie powinna być zaskoczeniem.

Odsłona na PC ukazała się 26 września ubiegłego roku, więc posiadacze konsol czekają na tytuł dokładnie rok. Twórcy potwierdzali już wcześniej, że uda im się osiągnąć płynność rozgrywki na poziomie 60 klatek na sekundę na obu urządzeniach. Na PS4 obraz będzie miał rozdzielczość 1080p, na Xbox One - 900p.

Konwersja na sprzęt od Sony i Microsoftu doczeka się także kilku usprawnień, takich jak tryb walki z kolejnymi falami przeciwników, nowa zawartość w kampanii czy unikatowe bronie.

W Shadow Warrior chodzi głównie o to, żeby w brutalny, krwawy i często zabawny sposób wybić wszystko, co się rusza - od krwiożerczych wilkołako-małp, przez zombie-samurajów, po strzelające ogniem z oczu duchy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze