Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior dostępne za darmo jeszcze przez kilka godzin

Shadow Warrior 2 z DLC.

Polska strzelanka Shadow Warrior z 2013 roku jest obecnie dostępna za darmo na Steamie. Warto się pośpieszyć - promocja obowiązuje jeszcze tylko do godzin 19:00.

„Shadow Warrior, choć boryka się z kilkoma niedociągnięciami, okazuje się bardzo przyjemną, brutalną i efektowną zabawą. Oryginał doczekał się godnego następcy” - pisaliśmy w naszej recenzji wersji PC.

Shadow Warrior (2013)

W grze chodzi głównie o to, żeby w brutalny, krwawy i często zabawny sposób wybić wszystko, co się rusza - od krwiożerczych wilkołako-małp, przez zombie-samurajów, po strzelające ogniem z oczu duchy.

Samurajski miecz mamy pod ręką od początku rozgrywki, a wraz z rozwojem fabuły, zyskujemy ulepszone wersje ostrza. Poza mieczem, twórcy przygotowali sześć bardziej tradycyjnych broni, między innymi strzelbę, pistolet maszynowy, kuszę i wyrzutnię rakiet.

Promocję przygotowano z okazji debiutu kolejnej darmowej aktualizacji do ubiegłorocznego Shadow Warrior 2, przecenionego obecnie o połowę, do poziomu 18,49 euro (ok. 80 zł).

Rozszerzenie o nazwie Bounty Hunt Part 2 DLC wprowadza 13 nowych misji, kolejne bronie i trzy perki dla głównego bohatera i - w kooperacji - jego kolegów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze