Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konkurs z God of War Ragnarok. Napisz pieśń i weź udział w premierze gry

Trzeba wykazać się talentem literackim.

Sony Interactive Entertainment organizuje konkurs, w którym można wygrać wejściówki na uroczystą premierę God of War Ragnarok. Uczestnicy muszą wykazać się talentem literackim.

Jak czytamy na stronie konkursu, zadaniem uczestników jest napisać refren pieśni o Kratosie, używając przy tym słowa „chłopcze”. Autorom najlepszych prac przyznane zostaną wejściówki na uroczystą premierę gry, połączoną z koncertem muzyki z God of War. Dzieła można nadsyłać do 4 listopada do godz. 23:59.

Aby wziąć udział w zabawie należy zamówić preorder gry w PS Store lub jednym z wybranych sklepów i zachować dowód zakupu. Sama premiera odbędzie się 8 listopada w Warszawie.

Przypomnijmy, że God of War Ragnarok to zwieńczenie „nordyckiej” sagi przygód Kratosa. Tym razem były bóg wojny wraz z synem próbuje powstrzymać nadciągający nieubłaganie koniec świata. Gra trafi do sprzedaży 9 listopada na konsolach PS4 oraz PS5.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze