Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny milion dolarów dla Star Citizen

Twórcy reklamują statki kosmiczne.

Zaledwie dwa tygodnie wystarczyły, by pula pieniędzy zgromadzonych na produkcję Star Citizen wzrosła o kolejny milion dolarów. Łącznie pozyskano już 22 mln.

Dzięki kolejnym wpłatom udało się odblokować następny cel dodatkowy. Ambitny symulator kosmiczny otrzyma dedykowaną technologię skanowania twarzy, dzięki której w grze pojawią się realistyczne wizerunki.

Ogłoszono nowy cel dodatkowy, na poziomie 24 mln dolarów. Po zabraniu tej kwoty, gwiezdne imperium zostanie połączone systemem publicznego transportu.

„Musisz dostać się na inną planetę, ale nie masz własnego statku? Budujemy galaktyczny system publicznego transportu, umożliwiający transport pomiędzy systemami, a nawet przemieszczanie całych statków od innego hangaru. Dzięki nowemu celowi rozbudujemy ten system o gwiezdne liniowce, transport dalekiego zasięgu, czartery i promy” - napisano na oficjalnej stronie.

Studio Roberts Space Industries ma już więcej pomysłów na wydanie pieniędzy. W fazie planowania jest już międzynarodowa impreza CitizenCon 2014, gromadząca fanów symulatora.

Twórcy przygotowali także nowy trailer, wzorowany na reklamę statku kosmicznego 2944 Aurora, czyli „perfekcyjnej jednostki na początkujących”. Jest też nieco bardziej zaawansowany Anvil Hornet.

Pełna wersja gry ukaże się w 2015 roku, będzie połączeniem Wing Commander, Privateer i Freelancer. Fabuła inspirowana jest upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostaniemy możliwość gry wieloosobowej i w kooperacji, także bez połączenia z Internetem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze