Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny gameplay Far Cry 4 rzuca światło na kooperację i słonie

Znajomy z PlayStation Network będzie mógł dołączyć do zabawy, nawet jeśli nie posiada gry!

W trakcie konferencji Sony zaprezentowany został kolejny fragment nadchodzącego Far Cry'a 4. Tym razem prezentacja skupiła się na trybie kooperacji, widoczkach oraz słoniach.

Dość zaskakujące wydaje się rozwiązanie, dzięki któremu do zabawy w kooperacji będą mogli dołączyć nasi znajomi z PlayStation Network, nawet jeśli sami nie posidają gry - zapowiedział Ubisoft.

Tryb kooperacji wygląda na dość dynamiczny, gdy znajomy dołączy do zabawy. W tym momencie wszystkie misje kampanii fabularnej zostają jednak zawieszone, a polem akcji jest otwarty świat.

Najwyraźniej będziemy również mogli dosiadać słoni. Bystre i ociężałe zwierzęta to świetny kompan w walce - o czym wiedziała już wieki temu armia turecka.

Gameplay ujawnia także, że będziemy mogli prowadzić pojazdy i strzelać jednocześnie.

Bohaterem Far Cry 4 będzie Ajay Ghale, który wypełnia ostatnią prośbę umierającej matki i przybywa do państwa Kyrat, gdzie zostaje wplątany w wojnę cywilną. Najwyraźniej aktor Troy Baker - znany jako Booker z BioShocka czy Joel z The Last of Us - użycza też głosu głównemu przeciwnikowi - ubranemu w różowy garniturek Paganowi Minowi.

Far Cry 4 zadebiutuje 21 listopada na PC, stare i nowe konsole.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze