Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Klasy postaci w nowym materiale wideo z For Honor

Oraz fragmenty rozgrywki.

Ubisoft opublikował film, w którym producent For Honor - Stephane Cardin - ujawnił kilka nowych informacji na temat gry. W materiale pokazano też parę fragmentów rozgrywki.

Dostępni w produkcji bohaterowie podzieleni zostaną na cztery klasy postaci - vanguard, assassin, heavy, hybrid. Każda dysponować ma unikalnymi dla siebie zdolnościami i cechami.

Pierwsza jest jedną z najbardziej zrównoważonych - posiada umiejętności przydatne zarówno w ataku, jak i obronie. Natomiast assassin wyróżnia się dużą prędkością, ale znacznie gorzej radzi sobie w defensywie.

Z kolei heavy jest powolnym, ale za to ciężko opancerzonym wojownikiem, który może ściągnąć na siebie uwagę wrogów. Hybrid jest zaś połączeniem wcześniejszych rodzajów postaci.

Każda z dostępnych w grze frakcji - rycerzy, wikingów i samurajów - posiadać ma po jednym przedstawicielu danej klasy. Autorzy obiecują jednak, że będą różnić się od siebie w zależności od wybranego stronnictwa.

Zobacz: For Honor - poradnik i najlepsze porady

Na przykład samurajski vanguard (Kensi) jest szybszy od swojego rycerskiego odpowiednika (Warden). Od obu wolniejszy jest zaś postać tego samego typu, która reprezentuje wikingów (Raider).

To jednak nie wszystko - wygląd każdego bohatera będzie można dostosować do własnych preferencji. Wybierzemy nie tylko płeć, ale także kolor skóry i typ uzbrojenia.

W udostępnionym materiale Cardin ujawnił ponadto, że w grze znajdzie się pięć wariantów rozgrywki sieciowej. Podstawowym ma być przeznaczony dla dwóch czteroosobowych zespołów Dominion, w którym gracze będą walczyć o kontrolę nad wybranymi punktami.

Drugim trybem będzie Brawl, w którym weźmiemy udział w starciach 2 na 2. Do tego Elimination (bitwy 4 na 4) oraz Duel (pojedynki 1 na 1). Ostatnim ma być Skirmish - tutejszy odpowiednik deathmatchu dla maksymalnie ośmiu użytkowników.

For Honor zadebiutuje 14 lutego przyszłego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Niektórzy gracze będą mogli sprawdzić grę w przyszłym miesiącu - 15 września rozpocznie się kolejna faza zamkniętych testów alpha.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły