Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kingdom Hearts 3 ze światem na bazie filmu „Wielka Szóstka”

Wizyta w San Fransokyo.

Producent Roy Conli z Walt Disney Animation Studios ujawnił w specjalnym komunikacie wideo, że w Kingdom Hearts 3 odwiedzimy świat znany z filmu „Wielka Szóstka”.

Film zdobył Oskara w 2015 roku

Możemy oczekiwać, że Sora trafi do miasta San Fransokyo, gdzie spotka kluczowe postacie z animacji: Hiro Hamadę czy robota Baymaxa.

- San Fransokyo w świetny sposób reprezentuje dwa wspaniałe miasta: Tokio i San Francisco - mówi Conli. - A teraz mamy zespoły w Japonii i w Stanach Zjednoczonych, pracujące nad kolejnym listem miłosnym skierowanym do tych dwóch miejsc.

- Tematy Kingdom Hearts 3 i „Wielkiej Szóstki” bardzo dobrze do siebie pasują. W przypadku obu historii ważna jest przyjaźń, no i oczywiście starcie dobra ze złem - dodaje.

Opowieść w Kingdom Hearts 3 rozegra się po wydarzeniach z filmu. To obecnie wszystkie znane szczegóły.

Grę zapowiedziano w czerwcu 2013 roku. Wcielimy się w Sorę, który kontynuuje swoją podróż przez fantastyczne światy, by odnaleźć tajemniczych strażników światła.

Wciąż nie znamy daty premiery gry. Wiadomo jedynie, że produkcja trafi na PS4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze