Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy gameplay z Kingdom Hearts 3

Bajkowe przygody.

Nasi koledzy z Eurogamera mieli okazję przetestować Kingdom Hearts 3. Opublikowali także materiał z fragmentami rozgrywki z nowej odsłony cyklu od Square Enix.

Większa część filmu prezentuje lokacje ze świata Toy Story. Dla przypomnienia - w Kingdom Hearts bohaterowie odwiedzają różne wymiary, z których każdy inspirowany jest światami Disney'a.

W pełnej wersji trzeciej części serii odwiedzimy między innymi Olimp z kreskówki o Herkulesie, lokacje z filmu „Wielka szóstka” czy bajki „Tangled” („Zaplątani”) i „Potwory i spółka”.

Każdy świat to inny styl oprawy, a nawet odmieniony i pasujący do danego uniwersum interfejs. Zmieni się także wygląd bohaterów. W miarę postępów odblokujemy też coraz więcej ataków i umiejętności. Bohaterowi - Sorze - towarzyszą Donald i Goofy.

Jedną z nowości w Kingdom Hearts 3 jest duża liczba transformacji klucza, czyli głównej broni bohatera. Zamienimy ją w młoty, ostrza czy nawet broń palną, zależnie od sytuacji.

System walki pozostanie w dużej mierze niezmieniony. To nadal gra akcji, w której liczy się zręczność i odpowiednie korzystanie ze specjalnych zdolności postaci.

Data premiery zostanie ujawniona w czerwcu. Kingdom Hearts 3 trafi na PS4 i Xbox One.

Komentarze