Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Killing Floor 2 za darmo na Steamie w ten weekend

Jest też duża aktualizacja.

Kooperacyjna strzelanka Killing Floor 2 to kolejny tytuł, który można w ten weekend sprawdzić na Steamie za darmo.

Weekendowe grillowanie

Produkcję można już pobrać w aplikacji Valve, a darmowy weekend trwa do 6 września, do godziny 19. Gra została także przeceniona i do niedzieli kosztuje 13,32 euro (ok. 75 zł).

Killing Floor 2 dostępne jest obecnie w programie Early Access na Steamie, a wcześniej w tym tygodniu brutalna produkcja doczekała się sporej aktualizacji, wprowadzającej nowe klasy postaci z własnymi narzędziami zniszczenia.

Są także dwie dodatkowe mapy do masakrowania hord przeciwników, usprawnione drzewko umiejętności dla Berserkera, kolejne osiągnięcia do odblokowania czy wsparcie dla technologii Nvidia PhysX.

Warto przypomnieć, że darmowy weekend dotyczy w tym tygodniu także kooperacyjnego Evolve (również na Xbox One).

Podstawą rozgrywki w Killing Floor 2 są zmagania grupy graczy z zastępami mutantów zwanych Zedami. Użytkownicy muszą jednocześnie wykonywać proste cele na terenie misji.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze