Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zespołowa eksterminacja potworów w nowym zwiastunie Killing Floor 2

Z okazji premiery pełnej wersji gry.

Wczoraj na PC oraz konsoli PlayStation 4 ukazała się pełna wersja Killing Floor 2 - nastawionej na rozgrywkę sieciową strzelanki od Tripwire Interactive. W związku z tym twórcy opublikowali nowy zwiastun tytułu.

Gra kładzie nacisk na zabawę w kooperacji. Składające się maksymalnie z sześciu osób zespoły stawiają czoła kolejnym falom potworów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Istotną nowością względem poprzedniej części serii jest tryb Versus, w którym gracze rywalizują między sobą. Użytkownicy podzieleni są na dwie grupy, przy czym członkowie jednej nie wcielają się w ludzi, a w mutanty.

W trakcie walki skorzystać można ze zróżnicowanego arsenału. Do naszej dyspozycji oddano wszelkiej maści pistolety, strzelby oraz karabiny, ale też broń białą pokroju noży i mieczy.

Twórcy przygotowali dziesięć klas postaci, zaś każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami. Nie zabrakło również systemu rozwoju - prowadzony bohater może zdobyć maksymalnie 25 poziomów doświadczenia, na każdym odblokowując dodatkowe umiejętności.

Cover image for YouTube videoKilling Floor 2 - zwiastun premierowy [PL]

W Polsce Killing Floor 2 ukazało się nakładem Techlandu. Na obu platformach sprzętowych - PC i PS4 - gra dostępna jest w pudełkowej edycji, zawierającej szereg bonusów.

Nabywcy wersji komputerowej otrzymają między innymi steelbok, dwustronny plakat, magnes, a także kilka cyfrowych dodatków - w tym poprzednią część serii i ścieżkę dźwiękową.

Osoby, które zdecydują się nabyć tytuł na konsoli Sony, mogą zaś liczyć na 6 bonusowych postaci, zestaw wirtualnych przedmiotów i ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Killing Floor 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze