Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie wydanie pudełkowe Killing Floor 2 z szeregiem bonusów

Wystartowały testy na PS4.

Polski dystrybutor pudełkowego wydania strzelanki Killing Floor 2 - firma Techland - ujawnił zawartość edycji limitowanej na PC i PlayStation 4.

W przypadku zakupu na komputerach osobistych otrzymamy:

Wersja PC
  • Steelbook,
  • magnes 3D,
  • dwustronny plakat,
  • rozpiskę klawiszy,
  • dodatki cyfrowe: pierwszą część Killing Floor, soundtrack, ponad 200-stronicowy artbook, postać DJ Scully z zestawem głosów, twarzy i skórek oraz inne dodatkowe przedmioty dla postaci.

Na PS4 bonusy są inne:

  • 6 bonusowych postaci,
  • dodatkowe przedmioty dla postaci (słuchawki, okulary 3D, meloniki),
  • ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Killing Floor 2 zadebiutuje 18 listopada. Obie wersje pudełkowe wyceniono na 159,90 zł.

Warto przypomnieć, że w piątek wystartowały otwarte testy strzelanki, tylko na PS4. W ramach bety gracze sprawdzają dwa nastawione na rozgrywkę sieciową tryby - Survival oraz Versus Survival. W pierwszym grupa maksymalnie sześciu graczy stawia czoło kolejnym falom potworów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Natomiast w drugim wariancie zabawy użytkownicy stoją naprzeciwko siebie, przy czym jeden z zespołów wciela się nie w ludzi, a w mutanty. Testerzy będą mogli toczyć zmagania na trzech mapach - Burning Paris, Biotics Lab i Evac Point.

Gra stawia na rozgrywkę i kooperację sieciową. Liczba graczy w drużynie nie przekracza sześciu. Każdy może wybrać jedną z kilku dostępnych klas postaci.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze