Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Drużynowe Killing Floor 2 za darmo w Epic Games Store

Oraz karciane Ancient Enemy.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje. Tym razem są to Killing Floor 2 oraz Ancient Enemy.

W celu odebrania każdego z wymienionych tytułów, na kartach produktu poszczególnych pozycji należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Promocja kończy się 14.07 o godz. 17:00.

  • Killing Floor 2 w Epic Games Store - przejdź
  • Ancient Enemy w Epic Games Store - przejdź

Killing Floor 2 to kontynuacja wysoko ocenianej, kooperacyjnej strzelanki od studia TripWire Interactive. Gracze mogą wybrać między jedną z kilku klas postaci i poruszając się po sporych, otwartych mapach walczą z kolejnymi falami mutantów. Pomiędzy falami mogą odnaleźć handlarza, który pozwoli im zaopatrzyć się w nowe uzbrojenie i niezbędne wyposażenie.

Z kolei Ancient Enemy to ciekawe połączone turowego RPG-a, gry strategicznej oraz karcianki. Umiejętnie korzystając ze swojej talii, gracz może wyprowadzać szereg ataków i używać potężnych czarów. Wcielamy się w postać znaną po prostu jako Mag. Naszym celem jest przebyć mroczną dzicz, udać się do starej cytadeli i pokonać tajemniczego przeciwnika, odpowiedzialnego za zmutowanie okolicznych stworzeń.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ancient Enemy

PC

Killing Floor 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze