Skip to main content

Otwarte testy strzelanki Killing Floor 2 już jutro, tylko na PlayStation 4

Plus: informacje o wersji PS4 Pro.

Przedstawiciele firmy Tripwire Interactive ogłosili, że już jutro - 4 listopada - o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpoczną się otwarte testy strzelanki Killing Floor 2. Potrwają do niedzieli, ale zostaną przeprowadzone tylko na PS4.

W ramach bety gracze sprawdzą dwa, nastawione na rozgrywkę sieciową, tryby - Survival oraz Versus Survival. W pierwszym grupa maksymalnie sześciu graczy stawia czoło kolejnym falom potworów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Natomiast w drugim wariancie zabawy użytkownicy stoją naprzeciwko siebie, przy czym jeden z zespołów wciela się nie w ludzi, a w mutanty. Testerzy będą mogli toczyć zmagania na trzech mapach - Burning Paris, Biotics Lab i Evac Point.

Do dyspozycji graczy twórcy oddadzą dziewięć klas postaci oraz czternastu bohaterów. Deweloperzy udostępnią również jedną misję treningową, którą będzie można rozegrać samotnie.

Autorzy ujawnili też szczegóły na temat opcji, które pojawią się w Killing Floor 2 na PS4 Pro. Przede wszystkim - na telewizorach 4K obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 1800p, a następnie przeskalowany do 2160p. Dzięki temu produkcja ma wyglądać znacznie lepiej.

Zobacz na YouTube

Dodatkowa pamięć w mocniejszym modelu Sony umożliwiła twórcom zaimplementowanie tekstur w „jakości ultra”, co przełoży się na większy poziom szczegółowości wielu obiektów. Dostępne będą przy tym nie tylko na wyświetlaczach 4K, ale też na ekranach ze standardowym Full HD.

Do tego zwiększona rozdzielczość dynamicznych cieni, a także wyższa liczba wyświetlanych klatek na sekundę w przypadku zabawy w 1080p.

Pełna wersja Killing Floor 2 zadebiutuje 18 listopada na PC oraz PlayStation 4.

Zobacz także