Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Karcianka Hearthstone dostępna na iPadach w wybranych krajach

AKTUALIZACJA: Gra dostępna globalnie.

Aktualizacja (17.04.2014): Hearthstone: Heroes of Warcraft jest już dostępne na na całym świecie w wersji na tablety iPad.

Grę pobrać można za darmo ze strony iTunes. Twórcy przygotowali także polski dubbing. Włączenie produkcji oznacza prezent w postaci paczki z kartami, a talie przenoszone są pomiędzy wszystkimi platformami sprzętowymi, za pośrednictwem konta w sieci Battle.net.

W planach są także edycje na tablety z Androidem, ale nie znamy konkretnej daty premiery. Wcześniej otrzymamy tryb przygodowy, równocześnie na iPadach, PC i Macach.

*

Oryginalna wiadomość (03.04.2014): Blizzard opublikował wstępnie swoją darmową grę karcianą Hearthstone w wersji na tablety iPad. Produkcja dostępna jest w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii.

Wkrótce premiera w pozostałej części świata - zapewnia wydawca.

Poinformowano także, że w kolekcjonerskiej „karciance” na PC i Macach zarejestrowano już 10 milionów kont. Wraz z debiutem na urządzeniu przenośnym liczba ta na pewno wzrośnie.

„Tytuł idealnie pasuje do tabletów” - komentuje Mike Morhaime, szef Blizzarda. „Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia gry: na kanapie, w ogródku, w kawiarni... lub gdziekolwiek, gdzie można zabrać iPada.”

Do zabawy wymagane jest jednak połączenie z Internetem. W planach na przyszłość są także konwersje na Androida, iPhone oraz tablety z Windowsem.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze