Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard oficjalnie zapowiada tryb przygodowy do Hearthstone

Kolejne rozdziały za złoto lub pieniądze.

Blizzard oficjalnie zapowiedział tryb przygodowy do gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft - Klątwę Naxxramas.

„Starożytna nekropolia Naxxramas, siedziba potężnego licza Kel'Thuzada i jego nieumarłych sług, już niedługo stanie się miejscem akcji nowej kampanii dla pojedynczego gracza” - czytamy na oficjalnej stronie.

Jedna z nowych kart

Twórcy szykują potyczki z bossami, znanymi fanom World of Warcraft: olbrzymią pajęczycą Maexxną, zagrzybiałym monstrum Ohydziarzem czy zszytym z ciał zabitych awanturników plugastwem Łaciorem.

Wraz z trybem przygodowym pojawi także 30 nowych kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywania zadań, między innymi Grabarz, Cień z Naxxramas czy Nerubijskie jajo. Klątwa Naxxramas rozgrywana będzie na innej planszy, wyposażonej w elementy interaktywne.

Kolejna innowacja to wyzwania klasowe, dodatkowo utrudniające pojedynki przygodowe, z kolejnymi kartami za zwycięstwo.

Nowy tryb rozgrywki zadebiutuje „w ciągu pięciu kolejnych tygodni”. „W tym czasie śmiałkowie przemierzą skrzydło po skrzydle - jedno w każdym tygodniu. Pierwsze z nich - Rewir Arachnidów - zostanie udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom w Hearthstone” - wyjaśniają twórcy. Za pozostałe lokacje będzie trzeba zapłacić - w złocie lub prawdziwymi pieniędzmi.

Nie podano daty premiery opisywanej aktualizacji, ale tryb przygodowy ma zadebiutować jednocześnie na PC, Macu i iPadach.

Jeden z bossów - Heigan - i jego umiejętności

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły