Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Już 33 miliony dol. na koncie twórców Star Citizen, dodano dwa nowe statki

Milion na godzinę.

Dopiero co pisaliśmy o osiągnięciu poziomu 29 milionów dolarów podczas zbiórki funduszy na kosmiczny symulator Star Citizen, a twórcy informują już o pozyskaniu 33 mln dol.

Dzięki dodatkowym pieniądzom w grze pojawią się dwa kolejne statyki kosmiczne dla graczy: Anvil Carrack (32 mln) oraz Drake Herald (33 mln). Pierwszy służy głównie do eksploracji, z wzmocnionymi zbiornikami paliwa na dłuższe podróże oraz lepszymi komputerami pokładowymi.

Drake Herald jest mniejszy, lecz lepiej opancerzony. Jednostkę wyposażono w zaawansowane oprogramowanie szyfrujące i jądro komputera pokładowego.

Po pozyskaniu 31 mln obiecano także wprowadzenie RSI Orion - prywatnej stacji górniczej, umożliwiającej wydobycie cennych surowców.

Następnym celem są 34 mln, związane z wprowadzeniem statków MISC Hull C, przeznaczonych do transportu różnego rodzaju towarów, lubiane także przez przemytników.

Obecnie na kontach twórców znajduje się 33125800 dolarów.

Star Citizen to „symulator życia w kosmosie”. Rozwijać się i zarabiać będzie można na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zostając piratem, zajmując się handlem lub wydobywaniem surowców. Wszystko to w rozległej galaktyce w towarzystwie innych graczy, ale w planach jest także kampania fabularna.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze