Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hyper Scape - Upadek, zmniejszenie mapy

Jak unikać obrażeń.

W niemal każdej grze z gatunku battle royale występuje mechanizm, za sprawą którego systematycznie zmniejsza się pole walki. Nie inaczej jest w przypadku Hyper Scape - tutaj rolę tę pełni mechanika Upadku. W tym poradniku wyjaśniamy, na czym polega i jak sobie z nim radzić.

Upadek następuje co kilkadziesiąt sekund. W jego trakcie, niektóre sektory na mapie zostają oznaczone na czerwono (1). Oznacza to, iż są właśnie w fazie upadku. Po upływie widocznego na mapie czasu (2), sektory te całkowicie się rozpadną, budynki znikną, a przebywający tam gracze będą otrzymywać obrażenia.

Upadek nie następuje jednak natychmiast. Wszystko sygnalizowane jest przez rozpadające się budynki i ulice wewnątrz sektora - powoli zaczynają zniknąć ich kawałki (3). Gracze nie otrzymują obrażeń do momentu całkowitego rozpadu.

Najlepszym wyjściem jest po prostu cały czas pozostawać na granicy rozpadających się sektorów i starać się trzymać zniszczone sektory za plecami - by zminimalizować szansę na atak z flanki. Nie warto się przy tym nadmiernie spieszyć. Na ekranie cały czas widoczny jest czas do zakończenia się rozpadu - bezpieczniej jest wyjść z sektora w ostatnich sekundach.

Następnie: Hyper Scape - hacki: jak włączyć i ulepszać

Spis treści: Hyper Scape - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hyper Scape - wygląd postaci: jak zmienić

Komentarze

More On Hyper Scape

Najnowsze artykuły