Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Humankind - technologie: jak prowadzić badania

Dodawanie projektów do badań, nowe technologie.

Panel technologie w grze Humankind pozwala na zlecanie badań i odblokowywanie nowych typów jednostek, budynków i dzielnic. Dzięki temu zyskasz przewagę nad innymi graczami i szybciej awansujesz do nowej epoki. Z tej strony dowiesz się jak działa ta mechanika i jak sprawnie prowadzić badania technologiczne.

By odblokować badania technologiczne musisz wpierw awansować do starożytności. Następnie kliknij w ikonkę w lewym dolnym rogu ekranu (1). Przy lewej krawędzi wyświetlą się dostępne technologie (2), których badania możesz zlecić.

Przy każdej technologii zobaczysz czas potrzebny do jej opracowania (3) - ten zależy od ilości punktów nauki (4), które generują twoje miasta. Temat ten poruszamy na stronie nauka: jak zdobywać punkty nauki. Na liście widnieją także nowe budynki i jednostki (5), do których zyskasz dostęp po odblokowaniu technologii.

By zlecić badanie musisz po prostu kliknąć na interesującą cię pozycję, a następnie przeklikać wskazaną na ekranie liczbę tur by zostało ono zakończone. Jeśli chcesz przejrzeć całe drzewko technologii, kliknij w przycisk przejdź do ekranu technologii (6). Znajdziesz tam wszystkie dostępne w grze projekty.

Badania technologiczne są bardzo ważne i powinieneś cały czas opracowywać nowe technologie. Dzięki temu, przy odpowiednim planowaniu, znacząco wyprzedzisz swoich sąsiadów pod względem rozwoju, a także siły jednostek, które będziesz rekrutował. Im większą zyskasz przewagę, tym łatwiej zdominujesz swoich wrogów.

Poprzednio: Humankind - nauka: jak zdobywać punkty nauki

Spis treści: Humankind - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze