Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy ukaże się we wrześniu - uważa leaker

Wkrótce nowy trailer?

Jeśli wierzyć zapewnieniom internauty, Hogwarts Legacy ukaże się we wrześniu, a wcześniej powinniśmy zobaczyć nowy trailer produkcji w świecie Harry'ego Pottera.

Źródłem rewelacji jest niejaki „AccountNGT” na Twitterze. Ten wydaje się być dobrze poinformowany w zakulisowych działaniach branży. Wbrew medialnym doniesieniom pisał między innymi, ze tytuł nie został wcale opóźniony na przyszły rok - co wkrótce potwierdził także wydawca, Warner Bros.

Leaker ujawnił także Star Wars: Eclipse, jeszcze przed oficjalną zapowiedzią. Mimo tego sam ostrzega, by jego słowa traktować z przymrużeniem oka, ponieważ do jesienie sporo może się jeszcze zmienić.

Jak dodaje, nowy trailer produkcji powinien pojawić się na specjalnym pokazie PlayStation, o którym także spekuluje się już od dłuższego czasu. Transmisja ma odbyć się jeszcze w lutym lub w marcu, a sam materiał wideo skupi się na umiejętnościach i rozwoju postaci.

Za Hogwarts Legacy odpowiada Avalanche Studios. Akcję osadzono w XIX wieku, a więc na długo przed wydarzeniami z książek J.K. Rowling. Wcielimy się w ucznia tytułowej szkoły.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły