Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Bangkok, Klub 27: Osiągnięcia i Trofea

Wszystkie osiągnięcia i trofea misji w Tajlandii oraz podpowiedzi.

Tak samo jak w przypadku poprzednich zadań, tak również tutaj do zdobycia jest pięć osiągnięć brązowych i po jednym srebrnym i złotym. Niektóre z nich nie są zbyt oczywiste, przynajmniej sądząc po ich opisach przygotowanych przez twórców gry.

Tak dzieje się chociażby w przypadku trofeum To za Kinga, na które wpadnięcie samodzielne, nawet przez przypadek, jest szalenie trudne. W takiej sytuacji służymy dokładnymi opisami, a w tym przypadku również mapką.


Poniżej znajdziecie spis wszystkich trofeów oraz osiągnięć dostępnych w Bangkoku.

NazwaTrofeumOpis
Najjaśniejsza gwiazdaBrązoweUkończ misję Klub 27
Podkręć basBrązoweZlikwiduj Morgana i Crossa zrzucając ich z wysokości i obu zrzucając im kokosy na głowy
To za KingaBrązoweUpoluj kość słoniową
Eskalacja BangkokuBrązoweUkończ 5 poziom eskalacji w Bangkoku
W poszukiwaniu talentówBrązoweWybierz położenie startowe i skorzystaj z dostawy z agencji, aby przemycić przedmiot do Bangkoku
Występ gościnnySrebrneWykorzystaj wszystkie możliwości w Klubie 27
Jedna noc w BangkokuZłoteOsiągnij 20 poziom mistrzostwa w Bangkoku

Najjaśniejsza gwiazda

Ukończenie misji Klub 27, czyli eliminacja Jordana Crossa i Kena Morgana, a także późniejsza ewakuacja, odblokuje te osiągnięcie. Nie ma znaczenia w jaki sposób dokonasz likwidacji obu celów, ważne jest tylko pomyślne uporanie się z zadaniem wyznaczonym przez Agencję.


Podkręć bas

Zdobycie tego osiągnięcia wymaga dwukrotnego zabicia obu celów. Najpierw skupmy się na zrzucaniu ich z wysokości. Pozbycie się w ten sposób Jordana Crossa ogranicza się do wykonania możliwości Człowiek-maszyna. Z kolei Kena Morgana zlikwidujesz podczas opcji Na koszt firmy. Mężczyzna w pewnym momencie wyjdzie na balkon i oprze się o balustradę. W tym momencie jego ochroniarz powinien zająć się swoimi sprawami, a ty możesz wówczas wypchnąć cel, powodując jego upadek z wysokości.

Trofeum sfinalizujesz przy drugim podejściu do gry. Oba cele powinny zostać zabite poprzez zrzucenie kokosów na ich głowy. Można to zrobić podczas wykonywania możliwości Zabójca robaków. Po zdobyciu środka chemicznego i rozmowie z menadżerką hotelu poczekaj, aż w hallu znajdą się obaj cele. Pojawiają się tam od czasu do czasu, więc bądź cierpliwy.

Gdy obaj mężczyźni znajdą się w lobby, udaj się do pomieszczenia technicznego, gdzie rozpylisz truciznę. Teraz musisz działać szybko. Wbiegnij do hallu i odciągnij nieprzytomne ciała celów pod najbliższą palmę z kokosami. Następnie strzel do kokosów za pomocą broni z tłumikiem. Jeśli zlikwidujesz oba cele w ten sposób, osiągnięcie powinno zostać ci zaliczone. Pamiętaj jednak, że twoje działania mogą zaalarmować pobliskich strażników hotelowych, bądź czujny!


To za Kinga

Osiągnięcie najłatwiej rozpocząć będąc przebranym za pracownika hotelu lub hotelowego ochroniarza. Powinieneś mieć też przy sobie broń z tłumikiem. Będąc w hotelowym hallu wejdź do prawego skrzydła i udaj się na klatkę schodową. Gdy miniesz dwóch strażników, skręć w prawo, w lewo i jeszcze raz w prawo. Znajdziesz się w pomieszczeniu z wieloma regałami. Na niektórych z nich, a także na ozdobnych półkach pod sufitem, zauważysz złote figurki słoni.

Twoim celem jest zniszczenie za pomocą broni palnej osiemnastu figurek w bezpośredniej okolicy. Trudność zadania polega na tym, że wokół kręci się sporo hotelowych pracowników oraz ochroniarzy. Czy będziesz próbował odwracać ich jakoś uwagę, czy może zdecydujesz się na otwartą strzelaninę i zabawę w ganianego, pozostawiamy tobie. Poniżej przedstawiamy mapę, na której nanieśliśmy wszystkie miejsca z figurkami.

Po zniszczeniu figurek wybiegnij z hotelu i udaj się na pomost, czyli maksymalnie w kierunku zachodnim. Gdy się na nim znajdziesz, gra powinna zaliczyć ci osiągnięcie.


Eskalacja Bangkoku

Po wykonaniu pięciu zadań eskalacji, do których masz dostęp z menu po wybraniu aktualnego zadania, otrzymasz trofeum.


W poszukiwaniu talentów

Gdy jakimikolwiek metodami ukończysz misję Klub 27, rozpocznij ją jeszcze raz, ale na ekranie planowania zadania wybierz alternatywną pozycję startową, a także dostawę którejś z broni we wskazane miejsce. Świeży start zostanie nagrodzony tym osiągnięciem.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Bangkok, Klub 27: Wyzwania

Następnie: Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Osiągnięcia i Trofea


Występ gościnny

Jedyne srebrne trofeum zgarniesz przy okazji wykorzystania wszystkich możliwości dotyczących likwidacji Jordana Crossa i eliminacji Kena Morgana. Łącznie jest ich osiem. Po wykorzystaniu wszystkich zostaniesz nagrodzony.


Jedna noc w Bangkoku

Dwudziesty poziom mistrzostwa osiągniesz wykonując jak największą liczbę możliwości, przebierając się w możliwie wiele strojów, zgarniając dobre oceny za misję, a także odnajdując przedmioty kluczowe dla wykonania zadania. W tym ostatnim aspekcie może ci się przydać nasza mapa Bangkoku. Dopiero po zyskaniu maksymalnego poziomu mistrzostwa zdobędziesz złote trofeum.

Komentarze