Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Osiągnięcia i Trofea

Lista trofeów i osiągnięć w amerykańskim zadaniu oraz wskazówki ich zdobycia.

Choć celów do zlikwidowania w Kolorado jest tym razem aż cztery, to liczba osiągnięć nie zmienia się i wciąż możesz tu zdobyć pięć brązowych oraz po jednym srebrnym i złotym. Większość z nich jest całkiem oczywista, może oprócz Wiśta wio, do którego załączamy pomocny opis i obrazek.

Cele w amerykańskiej misji są w większości niezależne od siebie, ale do zdobycia pewnych osiągnięć i tak będzie trzeba zlikwidować je wszystkie i to na każdy z możliwych sposobów, przynajmniej jeśli chodzi o te oficjalne metody, przewidziane przez twórców gry.


Poniżej znajdziecie spis wszystkich trofeów oraz osiągnięć dostępnych w Kolorado.

NazwaTrofeumOpis
PartyzantkaBrązoweUkończ misję Bojownicy o wolność
Niezła wiochaBrązoweStaranuj Rose'a i Parvati, spraw by Berg wysadził się w powietrze i utop Graves
Wiśta wioBrązowePotańcuj w remizie
Eskalacja KoloradoBrązoweUkończ 5 poziom eskalacji w Kolorado
Współpraca operacyjnaBrązoweWybierz położenie startowe i skorzystaj z dostawy z agencji, aby przemycić przedmiot do Kolorado
Wisienka na torcieSrebrneWykorzystaj wszystkie możliwości w Bojownikach o wolność
Misja zakończonaZłoteOsiągnij 20 poziom mistrzostwa w Kolorado

Partyzantka

Zrealizowanie wytycznych, czyli pozbycie się czterech celów oraz zinfiltrowanie tajnego pomieszczenia oraz późniejsza ewakuacja, zagwarantują zdobycie tego osiągnięcia. Metoda zlikwidowania wyznaczonych osób nie jest istotna.


Niezła wiocha

Jeśli chcesz zyskać te trofeum, musisz wykonać trzy różne możliwości w Kolorado. Najpierw będzie to Szpica, różniąca się od naszego opisu tym, że nie pozbywając się wcześniej Rose'a, będziesz mógł tutaj rozprawić się z dwoma celami od razu. Po prostu poczekaj, aż mężczyzna i kobieta zaczną ze sobą rozmawiać stojąc naprzeciwko tarana.

Kolejnym etapem jest utopienie Penelopy Graves w gnojówce, co opisaliśmy w opcji Przesłuchanie. Na samym końcu musisz jeszcze sprawić, aby Berg wysadził się w powietrze. W tym celu rozpocznij możliwość Język na supeł, a po przedawkowaniu lekarstwa na w aparaturze na stoliku cofnij się do szopy i odkręć znajdującą się tam butlę z gazem. Potrzebujesz do tego klucza francuskiego, który znajduje się na jednej z półek. Gdy cel przyjdzie i zacznie robić coś w laboratorium, powstanie wybuch.


Wiśta wio

Jest to dość specyficzne osiągnięcie, które najłatwiej będzie ci zdobyć będąc ubranym jak ochroniarze z terenu rezydencji. Będziesz też potrzebował brzoskwini, które walają się praktycznie na całej mapie. Znajdziesz ją też za plecami przeprowadzającego trening mężczyzny na poniższym obrazku.

Gdy już pozyskasz owoc, zaczaj się za wspomnianym mężczyzną, a następnie rzuć w jego głowę owoc, przerywając tym samym ćwiczenia. Szybko obejdź grupę z prawej strony, gdzie znajduje się stare radio. Włącz je, a gdy muzyka zacznie grać, żołnierze powinni zacząć tańczyć, a osiągnięcie zostanie zaliczone.


Eskalacja Kolorado

Wykonanie pięciu zadań typu eskalacja zapewni ci trofeum. Radzimy zacząć bawić się tymi misjami, gdy już dobrze poznasz mapę i zasady na niej panujące. Ułatwi ci to dobieranie ubrań, dzięki którym wejdziesz na dany obszar.


Współpraca operacyjna

Po jakimkolwiek rodzaju ukończenia całego zadania będziesz miał możliwość przystąpienia do niego jeszcze raz. Tym razem skorzystaj jednak, na ekranie planowania misji, z alternatywnego miejsca startu i dostawy broni z Agencji do dowolnego miejsca. Odblokuje to kolejne trofeum.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Wyzwania

Następnie: Hitman - Hokkaido, Situs Inversus: Osiągnięcia i Trofea


Wisienka na torcie

Wykorzystanie każdej z sześciu możliwości w Kolorado odblokuje przedostatnie osiągnięcie. Większość celów ma po jednym oficjalnym sposobie, różni się to jedynie w przypadku likwidacji Seana Rose'a, gdzie łącznie występuje trzy opcje. Po wykorzystaniu wszystkich zostanie odblokowane trofeum.


Misja zakończona

Do osiągnięcia dwudziestego poziomu mistrzostwa, o którym zostaniesz poinformowany na dole ekranu po prawej stronie, po wyborze danej misji, potrzebne będzie używanie możliwości, rozpoczynanie zabawy z alternatywnych miejsc, wykonywanie celów na różne sposoby oraz pozyskiwanie przedmiotów kluczowych. W ostatnim przypadku przydatna może okazać się nasza mapa Kolorado. Gdy osiągniesz wymagany poziom, osiągnięcie zostanie zaliczone.

Komentarze