Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Bangkok, Klub 27: Cichy zabójca, tylko garnitur

Maksymalna ocena za zabójstwo dwóch celów w Tajlandii.

Sumarycznie przejście zadania w ten sposób może być bardzo krótkie, ale wymaga sporej odwagi, zwłaszcza przy przemykaniu za plecami nieprzyjaciół i unikania kamer. Przygotowując się do misji zaopatrz się w pistolet z tłumikiem, monetę i fiolkę z zabójczą trucizną.

Zacznij od pomostu przed hotelem. Wejdź po schodach na górę, ale nie wchodź przez frontowe drzwi, tylko skręć w prawo, w kierunku restauracji. Podejdź do lady i gdy kucharz nie będzie patrzył, zatruj skrajnie prawe danie w środkowej części lady. Teraz musisz działać bardzo szybko, gdyż niedługo pojawi się Ken Morgan, który zacznie próbować dań i zatruje się.

Jeśli będziesz wówczas w pobliżu, podejrzenia mogą spaść na ciebie i cała misja okaże się niewypałem. Dlatego skręć od razu w lewo i wejdź schodami na górę. Następnie skręć jeszcze raz w lewo, przebiegnij obok dwóch strażników na drugie skrzydło i kolejnymi schodami wejdź jeszcze wyżej.


Zobacz także: szczegółowa mapa lokacji w Bangkoku - z oznaczonymi przedmiotami kluczowymi, ubraniami, wyzwaniami oraz bronią. Możesz też sprawdzić dodatkowe wyzwania w misji Klub 27.


Na kolejnym piętrze przy schodach stoi kobieta, pracownik hotelu. Obiegnij ją, dzięki czemu trafisz na korytarz prowadzący na hotelowy, wewnętrzny taras. W tym momencie dobrze jest zapisać grę. Wyjdź delikatnie za drzwi i za pomocą pistoletu z tłumikiem odstrzel kamerę nad tobą. Nie powinno zwrócić to niczyjej uwagi, w przeciwieństwie do monety, którą zajmiesz dwóch pracowników technicznych. Ciśnij ją w kierunku zachodnim i przebiegnij na kuckach za ich plecami.

Chociaż tylko jeden z mężczyzn podejdzie do monety, drugi z nich będzie również zainteresowany dźwiękiem, więc z powodzeniem przebiegniesz za ich plecami.

Po minięciu dwóch pracowników skręć ostro w lewo, ignorując otwarte okno. Wejdź drzwiami po prawej stronie, dzięki czemu wejdziesz do skrzydła zajętego przez ekipę nagraniową Jordana Crossa, twojego drugiego celu. Schowaj się za pudłami, a ze stołu podnieś kulę bilardową. Teraz musisz przemykać wzdłuż gratów, kanapy i śpiących mężczyzn, gdyż po prawej stronie na rogu znajduje się kamera. Nie strzelaj do niej, gdyż zostanie to zauważone.

Poczekaj, aż mężczyzna z czarnymi włosami i w krótkich spodenkach odwróci się do ciebie plecami.

Czając się za kanapą i obserwując pokój z otwartymi drzwiami zapisz grę, gdyż jest to moment kluczowy. Za swoimi plecami masz kamerę, a do pokoju musisz wkraść się, gdy mężczyzna z powyższego obrazka odwróci się do ciebie plecami, a wspomniane urządzenie nie będzie obrócone w twoim kierunku.

Jeśli już ci się uda wejść do środka, od razu skieruj się w lewo i miej nadzieję, że nie zostaniesz zauważony. W razie potrzeby wczytaj stan gry. Wejdź przez drzwi z lewej strony, gdzie znajduje się jeden z mężczyzn. Zamknij za sobą drzwi i szybko znokautuj go kulą bilardową, a nieprzytomne ciało zaciągnij na balkon, z którego dostaniesz się po rurze na wyższy poziom.

Skręć od razu w drzwi po prawej, następnie po lewej, a ze skrzyni inżynierów dźwiękowych po lewej stronie podnieś klucz francuski. Podążaj przed siebie na kuckach i wejdź kolejnymi drzwiami, gdzie znajduje się kolejnych dwóch mężczyzn. Będą jednak na tyle zajęci rozmową, że bez problemu przejdziesz za ich plecami z lewej strony. Teraz poczekaj, aż czarnoskóry ochroniarz pójdzie za schody. Musisz dostać się nimi wyżej.

Widoczne tutaj drzwi możesz otworzyć tylko od środka.

Na szczycie schodów błyskawicznie obróć się i spójrz w prawo. Znajdują się tam zamknięte drzwi do łazienki, które otworzysz od środka. Dostaniesz się tam kolejnymi drzwiami z prawej strony, przechodząc przez kolejne i skręcając w lewo. Teraz najważniejszy moment, więc warto zapisać grę.

Musisz poczekać, aż Jordan Cross zacznie wchodzić po schodach. Będzie on kluczył pomiędzy atrium, a studiem nagraniowym piętro niżej. Okazjonalnie będzie sięgał po drinka, przechodząc bardzo blisko drzwi do łazienki. Właśnie wtedy powinieneś je otworzyć od środka i rzucić na podłogę klucz francuski.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Zobacz też: Hitman - Bangkok, Klub 27: Osiągnięcia i Trofea

Zobacz też: Hitman - Kolorado, Bojownicy o wolność: Cichy zabójca, tylko garnitur


Gdy mężczyzna się zainteresuje, rzuć monetę już w środku łazienki. Bardzo ważne jest, abyś kontrolował zamykające się automatycznie drzwi. Jeśli się zamkną, twój cel może stracić zainteresowanie. Gdy już uda ci się go zwabić do łazienki, pozbądź się w dowolny sposób, najlepiej pistoletem z tłumikiem. Ciało pozostaw w szafie w pomieszczeniu obok.

Czas na ewakuację. Niestety, będziesz musiał pokonać tę samą drogę z powrotem. Najtrudniejsze będzie zejście pierwszymi schodami, gdyż może zauważyć cię strażnik, a następnie, gdy po rurze ześliźniesz się na niższy poziom, raz jeszcze musisz wyczekać na odpowiedni moment przebiegnięcia przez pomieszczenie z telewizorem. Pamiętaj o znajdującej się na korytarzu kamerze!

Na tarasie również musisz uważać na pracownika technicznego. W razie potrzeby odciągnij jego uwagę monetą. Gdy już przedostaniesz się niepostrzeżenie do drugiego skrzydła hotelu, nie musisz się ukrywać, tylko spokojnie zmierzać do najbliższego punktu ewakuacji. Chociażby na pomost, przy którym rozpoczynałeś zadanie.

Komentarze