Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone - wszystkie karty i umiejętności bossów z Naxxramas

Jutro premiera dodatku.

W sieci opublikowano wszystkie karty z dodatku Klątwa Naxxramas do Hearthstone: Heroes of Warcraft. Fani mogą już więc planować nowe talie, oczekując na jutrzejszą premierę rozszerzenia.

Ujawniono także umiejętności specjalne bossów oraz sporo innych szczegółów, takich jak zmiany w istniejących kartach, nowy wygląd grzbietów i dźwięki. Informacje pochodzą z angielskiej wersji gry. Detale znaleźć można w serwisie Heartpwn. Polskie wersje zobaczyć można na Facebooku (dzięki, Polygamia).

Blizzard nie udostępni od razu całej zawartości, a jedynie pierwsze z pięciu skrzydeł cytadeli Naxxramas. Reszta zostanie wprowadzona na przestrzeni kolejnych tygodni.

Wszystkie obszary Klątwy Naxxramasu to Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów oraz Leże Żmija Mrozu. Za jeden dodatkowy rewir zapłacimy 6 euro (ok. 25 zł) lub 700 sztuk złota. Twórcy szykują także zbiorcze pakiety. Zakup całego dodatku z góry to wydatek rzędu 22 euro (ok. 90 zł).

Warto zaznaczyć, że pierwszy obszar - Rewir Arachnidów - będzie dostępny przez miesiąc za darmo, a wszyscy, którym uda się ukończyć wyzwanie, odblokują lokację na stałe.

Opublikowane informacje ujawniają, że wykonywanie określonych zadań nagradzane będzie nowym wyglądem grzbietów kart. Dla przykładu: rozegranie meczu rankingowego w sierpniu to prezent w postaci „mroźnej” ilustracji, inspirowanej lokacją Icecrown z World of Warcraft.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze