Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone świętuje 70 mln graczy z darmowymi pakietami kart

3 paczki z Un'Goro.

Blizzard pochwalił się, że przez karciankę Hearthstone: Heroes of Warcraft „przewinęło się” już 70 milionów graczy.

Co więcej, po premierze najnowszego dodatku - Podróż do wnętrza Un'Goro - na serwerach jednocześnie pojawiło się więcej graczy z całego świata niż kiedykolwiek wcześniej.

W ramach podziękowań, od tego tygodnia aż do końca maja wszystkie osoby, które zalogują się do gry, otrzymają trzy darmowe pakiety z ostatniego rozszerzenia.

Podróż do wnętrza Un'Goro oferuje łącznie 135 nowych stronników, zaklęć i innych kart. Nie brakuje też nawiązania do tytułowej lokacji, znanej fanom sieciowego World of Warcraft. Zapomniana i mroczna dżungla obfituje w dinozaury, co świetnie pasuje do tematyki DLC.

Niektóre z dotychczasowych istot wchodzą w skład nowej grupy - Żywiołaków. Jest też umiejętność adaptacji, dzięki której jednostki mogą zyskać dodatkowe właściwości, aby dopasować się do okoliczności.

Po zagraniu kartonika z taką zdolnością, na ekranie pojawiają się trzy opcje, podobnie jak w mechanice Odkrywania: Agonia, Prowokacja, Boska tarcza czy też +3 do ataku. W sumie możliwości jest dziewięć.

Istotną nowością są również karty Zadań. Są legendarne, a więc w talii znajdzie się tylko jedna kopia - i zawsze w ręce startowej. Każdej misji towarzyszy lista celów, które należy zrealizować.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze