Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone: Heroes of Warcraft - pierwszy dodatek zadebiutuje 23 lipca

AKTUALIZACJA: Drugie skrzydło dostępne.

Aktualizacja (30.07.2014): Blizzard opublikował kolejny „rewir” dodatku Kląta Naxxramas do darmowego Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Drugi obszar to Rewir Zarazy, dostępny już tylko za opłatą w wirtulanym złocie lub w prawdziwych pieniądzach. Na graczy czeka trójka nowych bossów do pokonania: Nicz Siewca Zarazy, Heigan Nieczysty oraz Ohydziarz, trzy standardowe karty do zdobycia (Kamiennoskóry gargulec, Niestabilny ghul, Śluzożer) oraz jedna legendarna (sam Ohydziarz).

Do wydania pozostały jeszcze trzy obszary Naxxrams, po jednym w każdy wtorek. Ceny znaleźć można poniżej.

*

Oryginalna wiadomość (17.07.2014): Pierwsze rozszerzenie do darmowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft zadebiutuje 23 lipca - poinformowali przedstawiciele Blizzarda na oficjalnej stronie gry.

Każdy boss dysponuje inną umiejętnością specjalną

Projektanci nie udostępnią od razu całej zawartości, a jedynie pierwsze z pięciu skrzydeł cytadeli Naxxramas. Reszta zostanie wprowadzona na przestrzeni kolejnych tygodni.

Wszystkie obszary Klątwy Naxxramasu to Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów oraz Leże Żmija Mrozu. Za jeden dodatkowy rewir zapłacimy 6 euro (ok. 25 zł) lub 700 sztuk złota. Twórcy szykują także zbiorcze pakiety. Zakup całego dodatku z góry to wydatek rzędu 22 euro (ok. 90 zł).

Warto zaznaczyć, że pierwszy obszar - Rewir Arachnidów - będzie dostępny przez miesiąc za darmo, a wszyscy, którym uda się ukończyć wyzwanie, odblokują lokację na stałe.

Klątwa Naxxramas to przede wszystkim zestaw misji dla jednego gracza, w których odbiorcy zmierzą się z różnymi bossami tytułowej twierdzy znanej z World of Warcraft. Wraz z trybem przygodowym pojawią się wyzwania klasowe i nowa plansza z interaktywnymi elementami.

Dodatek to także 30 kart do zdobycia lub stworzenia - wszystkie pojawią się w grze razem z pierwszym obszarem.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły