Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hades 2 - upominki, podarki, jak obdarować

Gromadzimy kolekcję upominków.

W grze Hades 2 mamy możliwość rozwijania relacji z naszymi sojusznikami poprzez ofiarowanie im prezentów. Na poniższej stronie wyjaśniamy jak obdarować przyjaciela, aby uzyskać upominki, które dostarczają nam dodatkowych mocy w trakcie przechodzenia aren.

Do obdarowywania naszych sojuszników będzie nam potrzebny nektar, który możemy zdobyć w trakcie przechodzenia aren lub kupując u Przeklętego Handlarza na Rozdrożach.

Kiedy już mamy zapas nektaru, podejdź do sojusznika i wybierz opcję obdaruj, aby przekazać mu jedną sztukę. Za pierwszym razem, uzyskamy od przyjaciela upominek. Pamiętaj, że podarki możesz wręczać również bogom w trakcie przechodzenia aren. Wystarczy tylko przed odebraniem daru wybrać tę samą opcję obdarowania.

Upominki to przedmioty specjalne uzyskiwane od naszych pomocników. Wszystkie zebrane upominki możemy przeglądać w skrzyni, która znajduje się na Rozdrożach, nieopodal Srebrnej Sadzawki, tam gdzie wytwarzamy narzędzia.

W trakcie przechodzenia aren, możemy wyposażyć się tylko w jeden upominek. Ten, które jest aktywowany aktualnie, jest podświetlony złotym obramowaniem [1]. Poniżej możesz przeczytać jaki wpływ [2] ma przedmiot na naszą postać. Zwróć uwagę, że akcesoria mają własne rangi - im dłużej z nich korzystamy, tym wyższy jego poziom. Na samym dole ujrzysz wymagania [3] konieczne do spełnienia, aby rozwinąć dany upominek.

Następnie: Hades 2 - sklep Charona, dostawy, złote nagrody

Spis treści: Hades 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hades 2 - jak zdobyć Psyche

Read this next