Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hades 2 - boss: Cerber, piekielna bestia

Jak pokonać piekielną bestię.

Piekielna Bestia to trzeci boss, którego spotkamy w grze Hades 2. Spotykamy go na końcu biomu Pola Żałoby, przed wejściem do Tartaru. Na poniższej stronie znajdziesz wskazówki dotyczące walki z Cerberem.

Największą słabością bestii są jej powolne ruchy, które sprawiają, że możemy szybko przemieścić się za plecy potwora. Dlatego stosuj technikę odskoku, uciekaj przed czerwonymi strefami i falami, atakuj Cerbera od flanki oraz od tyłu.

Jeżeli bestia zacznie cię wciągać blisko siebie, zrób odskok w bok, aby uniknąć dodatkowych obrażeń. Wykonaj ruch prostopadle do kierunku podmuchu, bo inaczej nie będziesz w stanie się uwolnić.

Cerber prawie cały czas stoi w miejscu. Wywołuj uroki oraz czary wokół niego, aby przyspieszyć redukowanie jego paska życia.

W połowie drogi do zwycięstwa, Cerber zniknie i wyśle na nas mniejszych przeciwników. Aby zlikwidować tych okrytych ciemnościami, wskakuj na chwilę do środka mroku, zadawaj szybkie ataki i uciekaj przed kontratakami przeciwników.

Pod koniec Cerber będzie atakować zewnętrzne strefy areny. Wówczas musisz utrzymywać się w środku strefy, aby uniknąć sporych obrażeń. Graj cierpliwie i nieustannie atakuj bestię od słabszej strony. Gdy potwór zacznie chwilowo skakać po arenie, skup się na przetrwaniu i uciekaniu, a nie na zadawaniu obrażeń.

Musisz grać bardzo cierpliwie i konsekwentnie zmniejszać pasek życia bestii. Przed walką dobrze jest zadbać o dużą ilośc własnego zdrowia oraz wzmocnienie siły naszych ataków oraz ataków specjalnych.

Następnie: Hades 2 - boss: Scylla

Spis treści: Hades 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Hades 2 - boss: Hekate

Read this next