Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTX 980 i 16 GB RAM wystarczające dla ustawień ultra w Wiedźminie 3

Przy 1080p i „niemal” stałych 60 klatkach na sekundę.

Komputer wyposażony w kartę NVidia GeForce GTX980, 16 GB pamięci RAM i procesor i7-4790 to wystarczająca konfiguracja potrzebna do uruchomienia Wiedźmina 3 przy maksymalnych ustawieniach graficznych w 1080p.

Takim właśnie PC dysponował dziennikarz niemieckiego magazynu Gamestar, który mógł spędzić przy najnowszej grze CD Projekt RED dwa dni - informuje serwis DSO.

Liczba klatek na sekundę tylko czasem spadała nieznacznie poniżej 60. Dziennikarz aktywował także funkcję NVidia HairWorks - nie zaburzyło to płynności rozgrywki. Zaznaczono, że nowa wersja produktu działa lepiej niż wcześniejsze dema udostępniane mediom.

W tekście z najnowszego numeru Gamestar opublikowano też kilka nowych informacji na temat zabawy w Dzikim Gonie. Geralt będzie mógł targować się ze zleceniodawcami o wysokość nagrody za zabicie potwora.

Gracze będą musieli obserwować rozmówcę i uważać, by zbytnio go nie zdenerwować. Jeżeli przesadzą z żądaniami, otrzymają tylko stawkę minimalną.

Okazuje się także, że w trakcie przygody zdobędziemy przedmioty dla Płotki - dodatkowe torby na ekwipunek, nowe rodzaje siodeł, a nawet klapki na oczy, które zmniejszą ryzyko upadku z konia.

Jako Ciri spędzimy w grze nawet ponad 5 godzin. Tej postaci nie będziemy rozwijać. Przypomniano, że dziewczyna dysponuje pewnymi zdolnościami niedostępnymi dla Geralta - choćby błyskawicznym teleportem na krótki dystans.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 19 maja na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze
Komentarze