Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online z problemami prawdziwego świata. Upały i inflacja w nowym dodatku

Kryzys ekonomiczny nawet w wirtualnym świecie.

The Cryminal Enterprises, czyli najnowszy dodatek do GTA Online, zwróci uwagę graczy na aktualne problemy współczesnego świata, takie jak kryzys ekonomiczny i fale upałów.

- Ekonomia Południowego San Andreas jest w kryzysie. Ceny paliwa są najwyższe od lat, w łańcuchach dostaw panuje zamęt a do tego przez stan przetacza się fala upałów - czytamy w oficjalnej zapowiedzi DLC.

Fabuła dodatku opowiada o biznesmenach i przestępczych bossach, starających się wykorzystać trwającą sytuację na własną korzyść. Agencja IAA podejrzewa, że skorumpowany konglomerat petrochemiczny Duggan tworzy korzystne dla siebie zamieszanie na rynku. Agenci zwracają się z pomocą do gracza, aby pod przykrywką pomógł im przeprowadzić śledztwo.

Dodatek zadebiutuje już 26 lipca. Pojawią się nowe misje kontraktowe, okazje biznesowe dla budowania przestępczego imperium, większy wybór w kwestii wspinania się po różnych szczeblach kariery, nowe tryby, pojazdy, przedmioty kolekcjonerskie i specjalne wydarzenia. Twórcy zapowiadają, że w dodatku znajdziemy treści zarówno dla nowych graczy, jak i doświadczonych weteranów.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze