Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja GTA Online kradnie graczom samochody

Pilnujcie swoich garaży.

Najnowsza aktualizacja GTA Online wprowadziła do gry nie tylko kolejne wątki fabularne, postacie i zadania, ale też całkiem poważnego buga, przez którego kolejni gracze tracą cenne pojazdy.

Na początek warto zaznaczyć, że sprawa nie ma związku z kontrowersyjną decyzją o usunięciu z gry 200 aut i motocykli. Tym razem mamy do czynienia z błędem, przez który spora część graczy straciła ubezpieczenia swoich pojazdów. Oznacza to, że zniszczonych wozów nie da się już w żaden sposób odzyskać, a pieniądze zainwestowane w maszynę przepadają nieuchronnie.

Społeczność zachęca więc do sprawdzenia stanu swoich pojazdów, by w razie czego zastąpić utracone ubezpieczenie nowym. Sprawie przygląda się także sam Rockstar, jak bowiem dobrze wiadomo, nic tak nie przyciąga uwagi korporacji jak potencjalne problemy z sieciowym trybem GTA 5. Studio zapewniło na Twitterze, że zajęło się już poszukiwaniem przyczyn problemu.

Proof for support ticket
by u/cvxvendetta in gtaonline
Udowodnienie utraty pojazdu może być dosyć kłopotliwe

W oczekiwaniu na łatkę naprawiającą błąd, gracze dzielą się własnymi doświadczeniami straty między innymi w komentarzach na Twitterze. Każdy z poszkodowanych proszony jest o kontakt z działem wsparcia Rockstara, więc kto wie, być może ostatecznie utracone pojazdy powrócą do garaży właścicieli. Możliwe też, że gracze otrzymają po prostu zwrot utopionych kosztów.

Oprócz problemów i kontrowersji aktualizacja San Andreas Mercenaries wniosła do gry także sporo dobrego. Jedną z najciekawszych nowości jest zdecydowanie opcja przytrzymania przycisku, by biec sprintem, której gracze wyczekiwali już od premiery GTA 5. Jak widać, cierpliwość popłaca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Grand Theft Auto Online

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze