Skip to main content

GTA Online kończy narkotykowe wojny. Wydano dużą aktualizację

Powraca lubiana postać.

GTA Online otrzymało dziś ostatnią dużą aktualizację w ramach rozszerzenia Los Santos Drug Wars. Do gry trafiło sporo nowej zawartości, powróciła także postać dobrze znana fanom trybu singleplayer.

W ramy pakietu „The Last Dose” wchodzi pięć nowych misji, które zamkną rozpoczęty w grudniu rozdział. Fanów ucieszy zapewne fakt, że ważnym bohaterem dodatku będzie Dr Friedlander, a więc terapeuta jednego z protagonistów w trybie fabularnym. Oczywiście całość aktualizacji skupi się na motywie rozprowadzania narkotyków.

Prócz dalszego ciągu opowieści dodano także mnóstwo pomniejszych nowości. Pojawią się chociażby nowe pojazdy, jak supersamochód Ocelot Virtue oraz bardziej klasyczny Willard Eudora. W oficjalnym komunikacie od studia znajdziemy także rozpiskę masy kolejnych elementów kosmetycznych w sklepach odzieżowych.

Saga GTA Online: Los Santos Drug Wars dobiega do zaskakującego zakończenia wraz z eksplozją halucynacji, porwań i zemsty w »The Last Dose«”- czytamy w równie szalonym opisie aktualizacji.

Dotrzyj na dno króliczej nory w pięciu nowych misjach fabularnych, które ujawniają tajemniczy związek między nielegalnym handlem narkotykami w Los Santos a przemysłem farmaceutycznym. Dr Isiah Friedlander powraca bowiem do walki, by siać spustoszenie w tym zwariowanym i pokręconym finale”.

Wszystkie wymienione nowości trafiły dziś do gry na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Warto w tym miejscu wspomnieć, że fani GTA Online nie mają już większych powodów do obaw. Rockstar rozwiązał problem luki w zabezpieczeniach sieciowych, która pozwalała hakerom na niszczenie kont innych graczy. Odpowiednia łatka trafiła do gry w lutym.

Zobacz także