Skip to main content

Rockstar tworzy własnego „Game Passa”. GTA Plus zapewni także dostęp do gier

Oprócz dotychczasowych bonusów.

Rockstar rozszerzył zakres benefitów, jakie będą otrzymywali abonenci subskrypcji GTA Plus. Od teraz oprócz comiesięcznych bonusów do GTA Online, usługa będzie także zapewniała dostęp do klasycznych tytułów wydawcy.

Jak możemy przeczytać na stronie Rockstara, obecnie subskrybenci mogą zagrać w zremasterowane wersje GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas, znane z kolekcji The Definitive Edition. Oferta ograniczona jest dla graczy konsolowych na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 oraz PS5.

Oprócz „nielimitowanego dostępu do gry, tak długo jak jest ona zawarta w abonamencie GTA Plus i posiadacz aktywne członkostwo”, abonenci otrzymują także 20 procent zniżki na zakup danej gry na wybranej platformie. Wzmianka o dostępności gier sugeruje, że być może z czasem katalog rozszerzy się o inne tytuły, takie jak np. trylogia Max Payne czy gry z serii Red Dead Redemption.

Przypomnijmy, że abonament GTA Plus kosztuje w Polsce 26,99 zł miesięcznie. W ramach subskrypcji gracze otrzymują stałe bonusy, takie jak 500 tys. wirtualnych dolarów co miesiąc, darmowe wzywanie taksówek, dostęp do specjalnego handlarza bronią, darmowe dostawy pojazdów, darmowe zdolności CEO/VIP-a oraz bonus pieniężny przy zakupie dodatkowej waluty przez karty Shark.

Poza tym subskrypcja zapewnia też szereg benefitów, które zmieniają się co miesiąc. Mogą to być premier do zdobywanych punktów doświadczenia lub gotówki za wykonywanie wskazanych aktywności, ekskluzywne ubrania niedostępne w sklepach w grze, unikalne części do tuningu pojazdów, specjalne zniżki na zakup wybranych aut, a także całkowicie darmowe pojazdy.

Zobacz także