Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Do GTA Online trafią zwierzęta, ale tylko na nowych konsolach

Powróci także znana postać.

Rockstar Games zapowiedziało dużą aktualizację do popularnego GTA Online. Oprócz pakietu nowych misji i aktywności oraz powrotu znanej postaci z GTA 4, po raz pierwszy do trybu wieloosobowego trafią zwierzęta, do tej pory obecne jedynie w module dla pojedynczego gracza. Niestety funkcja ta pojawi się jedynie w wydaniu na najnowsze platformy.

Tej zimy stale ewoluujący świat GTA Online nadal dostarcza coś dla każdego. Od nowego nielegalnego biznesu Złomowiska, napędzanego przez zuchwałe kradzieże pojazdów, poprzez zawody Driftu dla wybranych pojazdów dostosowanych do precyzyjnych poślizgów, aż po nowe pojazdy i wiele więcej” - czytamy we wpisie na blogu gry.

Dodatkowo w świecie GTA Online na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S pojawią się zwierzęta, wraz z dodatkowymi usprawnieniami dla graczy na najnowszych konsolach” - piszą deweloperzy. Jak możemy się dowiedzieć z dalszej części tekstu, usprawnienia dla platform obecnej generacji obejmują m.in. wygodniejsze zarządzanie kolekcją pojazdów z poziomu menu interakcji, a także nowy garaż mieszczący 100 pojazdów, ekskluzywny dla abonentów usługi GTA Plus.

Jeśli natomiast chodzi o nowy biznes, czyli złomowisko będące przykrywką dla kradzieży aut, to założymy je razem z Yusufem Amirem. Postać ekscentrycznego bliskowschodniego biznesmena zadebiutowała w dodatku The Ballad of Gay Tony do czwartej odsłony serii - początkowo jako pracodawca, a potem dobry przyjaciel protagonisty rozszerzenia Luisa Lopeza.

Natomiast nowe zawody drifterskie wymagają posiadania jednego z wybranych pojazdów i zainstalowania w nim specjalnej modyfikacji, umożliwiającej pokonywanie zakrętów efektownymi poślizgami. Z tak przygotowanych pojazdów będziemy mogli korzystać także poza wyścigami, przemierzając świat gry w trybie swobodnym. Deweloperzy nie ujawnili na ten moment, kiedy aktualizacja trafi do gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto Online

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze