Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 w rękach graczy przed premierą

Możliwości w grze są jednak mocno ograniczone.

Mimo że premiera Gran Turismo 7 odbędzie się dopiero 4 marca, niektórzy gracze otrzymali już swoje pudełkowe egzemplarze oczekiwanej wyścigowej produkcji. Wszystko przez amerykański oddział sieci Amazon, który przeprowadził wczesną wysyłkę.

Jak zauważył serwis VGC, w sieci pojawia się wiele doniesień amerykańskich graczy, którzy chwalą się pudełkami z Gran Turismo 7. „Wygląda na to, że poćwiczę sobie przed resztą osób” - napisał jeden z użytkowników Reddita.

Getting some practice in before the rest I guess from r/granturismo

Grę faktycznie można już uruchomić, ale możliwości są bardzo ograniczone. Z raportów internautów wynika, że przed premierą dostępna jest tylko muzyczna minigra, filmowe intro oraz nieco „właściwej” zabawy, składającej się jednak tylko z wizyty u dealera samochodowego i w garażu.

Wiele opcji - jak dostęp do kampanii fabularnej - wymaga połączenia z siecią, a biorąc pod uwagę, że serwery jeszcze nie ruszyły, nie jest to możliwe.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze