Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - modyfikacje: rodzaje, jak instalować

Miejsca na modyfikacje, defensywne, użytkowe i broń.

Podczas rozgrywki w Chorus będziesz zbierał liczne modyfikacje, za pomocą których możesz dostosować swój okręt do własnych potrzeb. Z tej strony dowiesz się jakie są grupy modyfikacji, ile masz na nie gniazd, a także jak je instalować.

By podejrzeć modyfikacje, wciśnij klawisz Tab (przyciski Menu i Options w wersjach na konsole Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Statek (1). Jeśli masz jakieś zainstalowane, w prawym dolnym rogu ekranu pojawią się ich ikony (2). By je zainstalować, kliknij na Miejsce I, II, lub III (3) przy lewej krawędzi ekranu.

By dowiedzieć się więcej o dowolnej z modyfikacji, zaznacz ją, a przy dolnej krawędzi ekranu pojawi się jej opis (4). Wciśnij przycisk zamontuj (5) jeśli chcesz zainstalować dany dodatek na swoim statku. Nie przejmuj się - możesz to zmieniać w dowolnym momencie.

Wszystkie modyfikacje w grze podzielone są na grupy. Defensywne poprawiają pancerz i osłony, użytkowe zwiększają parametry statku, a te z grupy broń wpływają na konkretny typ uzbrojenia. Każdy przedmiot ma też swoją rangę (6) - im jest wyższa, tym lepsze statystyki zaoferuje.

Nowe modyfikacje zdobędziesz z pokonanych wrogów, za wykonywanie zadań głównych i pobocznych, a także kupisz w hangarze.

Następnie: Chorus - fragmenty kadłuba: działanie, jak zdobyć

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - osłona: tarcza, jak regenerować i zwiększyć

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze