Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracz skonstruował prostego robota zabijającego zastępy kosmitów w Destiny

Czyli jak „levelować” nową postać nie ruszając palcem.

Pewien gracz - znany a forum Reddit pod pseudonimem yavin427 - skonstruował prostego robota, który pomaga zdobywać doświadczenie w Destiny.

Mały mechanizm bez przerwy naciska odpowiednie przyciski kontrolera Xbox One. Postać cały czas wykonuje uderzenie, podczas gdy atakują ją kolejni kosmici.

Bohater jest oczywiście ustawiony w konkretnym miejscu - w Ocean of Storms na Księżycu. Kiedy wojownik umrze, odradza się w punkcie, w którym może kontynuować automatyczną rozgrywkę.

„Obudziłem się dziś rano i zobaczyłem, że mam nową postać na 20 poziomie. Miała około 3600 zabójstw, zginęła 900 razy, zdobyła 50 zielonym engramów. Eksperyment zacząłem wczoraj po południu, bohater miał wtedy 16 poziom, a 20 osiągnął, gdy spałem” - napisał yavin427.

Użytkownik kilkukrotnie modyfikował urządzenie - chociażby poprzez zaimplementowanie dodatkowego kabla poruszającego lewym analogiem. Dzięki temu postać nie została sklasyfikowana przez grę jako tak zwany „bot”.

Yavin427 przyznaje, że jest „jednocześnie dumny i zawstydzony”. Wynalazek stworzył głównie z ciekawości i dla zabawy. Zaznacza też, że jego specyficzny pomysł na rozgrywkę jest bez wątpienia najwolniejszym sposobem na zdobywanie punktów doświadczenia.

Komentarze