Skip to main content

Gotham Knights najwyraźniej trafi na Switcha

Wielki powrót?

Wygląda na to, że nieco zapomniane już Gotham Knights trafi wkrótce na Nintendo Switch. Nowe wydanie gry zostało ocenione przez organizację ESRB, co niemal potwierdza powrót podopiecznych Batmana na przenośnej konsoli.

Jak donosi serwis Gamingbolt, informacja o edycji poświęconej urządzeniu Nintendo pojawiła sie niedawno na oficjalnej stronie amerykańskiego Entertainment Software Rating Board, zajmującego się przynawaniem grom kategorii wiekowych. Podobnie jak w przypadku innych platform, tytuł otrzymał plakietkę „teen”.

Wśród ogólnego opisu produkcji oraz listy docelowych platform nie znajdziemy niestety konkretnego terminu premiery nowego wydania. Być może więcej dowiemy się podczas najbliższego pokazu Nintendo Direct. Warto wspomnieć, że na Switcha trafi niedługo Batman: Arkham Trilogy, obejmująca kolekcję trzech gier z serii. Premierę zaplanowano na 13 października.

Organizacje przyznające kategorie wiekowe grom mają dziś całkiem owocny dzień. Na stronie podobnej agencji z Singapuru znaleziono wpis zapowiadający Horizon Forbidden West Complete Edition, a więc pakiet łączący podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Burning Shores. Co ciekawe, zbiorcze wydanie uznano za tytuł wyłącznie dla dorosłych.

Wracając jednak do Gotham Knights - możliwe, że nowa wersja gry na Switcha zadebiutuje razem z aktualizacją na innych urządzeniach. Ostatni zestaw nowości trafił do gry w kwietniu, ponad pół roku po premierze, co pozwala sądzić, że deweloperzy z WB Games Montreal nie zamierzają pozostawić gry samej sobie - nawet mimo niezbyt ciepłego przyjęcia na premierę.

Tytuł Warner Bros zawiera dużą liczbę mechanik oraz sprzężony z fabułą tryb współpracy. Większość rozwiązań nie została jednak wykorzystana w odpowiedni sposób, przez co finalnie otrzymaliśmy tylko dobry produkt” - pisał Tomek w swojej recenzji Gotham Knights.

Zobacz także