Skip to main content

Gotham Knights jeszcze żyje. Gra dostała dużą aktualizację

Dodano spory raid.

Kooperacyjna gra akcji Gotham Knights nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Pomimo nie najlepszego - delikatnie pisząc - przyjęcia, produkcja jest nadal wspierana przez twórców, którzy wydali właśnie sporych rozmiarów aktualizację.

Tytuł WB Games Montreal ukazał się w październiku ubiegłego roku, zbierając sporo krytyki nie tylko za ogólną nijakość postaci, akcji i fabuły, ale także za liczne problemy techniczne, zwłaszcza na PC. Te ostatnie udało się w dużej mierze doszlifować, więc deweloperzy skupiają się najwyraźniej na nowych treściach.

Na to wskazuje najnowsza aktualizacja. Najważniejszym elementem jest The Kelvin Incident, nowe wyzwanie typu raid, składające się z piętnastu coraz trudniejszych poziomów do ukończenia. Tylko tutaj znajdziemy całkiem nowy rodzaj wyposażenia - mityczny sprzęt. Jak można się domyślać, jest całkiem potężny - tak jak i przeciwnicy, na których się natkniemy.

Całość stanowi osobny tryb, z zawartością fabularną koncentrującą się na postaciach Harley Quinn, Mr. Freeze oraz Clayface. Atrakcje dostępne są w Nowej Grze Plus lub po odblokowaniu terenu raidu i pokonaniu wszystkich misji pobocznych ze złoczyńcami.

Są też dalsze poprawki samej gry. Na konsolach dodano możliwość zmiany obłożenia przycisków, a także wsparcie dla czytników ekranu, co pomocne w przypadku osób z niepełnosprawnościami.

Więcej zmian tego typu jest na PC, gdzie poprawiono obsługę Steam Decków, doczytywanie obiektów przy większych kątach widzenia, zaktualizowano skalowanie XeSS do wersji 1.1, a także usunięto problem z wykopywaniem z rozgrywki, jeśli gramy w mieszanym składzie posiadaczy kopii na Epic Games Store i Steamie.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także