Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gotham Knights dostało dwa nowe tryb rozgrywki

Wskrzeszą zainteresowanie?

Darmowa aktualizacja Gotham Knights wprowadza do produkcji dwa nowe tryby rozgrywki, przeznaczone do zabawy w kooperacji. Twórcy będą mieli zapewne nadzieję, że uda się wskrzesić zainteresowanie tytułem.

Pierwsza opcja - Heroiczny Szturm - przeznaczona jest dla czteroosobowych drużyn, zapuszczających się w głębiny pod Gotham, gdzie czeka 30 „pięter” do ukończenia. Wśród przeciwników pojawi się sam Starro Zdobywca, a także Man-Bat, hybryda człowieka z nietoperzem.

Idąc dalej, tryb Konfrontacja przeznaczony jest dla duetów, które na drodze do mety stawiają czoła wzmocnionym wersjom głównych złoczyńców z uniwersum DC. To między innymi Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface i Talia al Ghul. Za pokonanie każdego z nich otrzymamy nowe plany legendarnego sprzętu oraz kolory kombinezonów i Batmotoru.

Tryb Heroicznego Szturmu staje się dostępny po dotarciu do Kartoteki 05 w głównej kampanii, a tryb Konfrontacji jest odblokowywany po pokonaniu bossa w kartotekach każdego z głównych złoczyńców.

Zagadką pozostaje, czy nowości przełożą się na wzrost zainteresowania graczy. Liczba użytkowników na Steamie - gdzie dysponujemy dokładnymi danymi - wzrosła na krótko dzięki 40-procentowej przecenie (zaledwie miesiąc po premierze), lecz obecnie ponownie spada.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze