Skip to main content

Gotham Knights dostało dwa nowe tryb rozgrywki

Wskrzeszą zainteresowanie?

Darmowa aktualizacja Gotham Knights wprowadza do produkcji dwa nowe tryby rozgrywki, przeznaczone do zabawy w kooperacji. Twórcy będą mieli zapewne nadzieję, że uda się wskrzesić zainteresowanie tytułem.

Pierwsza opcja - Heroiczny Szturm - przeznaczona jest dla czteroosobowych drużyn, zapuszczających się w głębiny pod Gotham, gdzie czeka 30 „pięter” do ukończenia. Wśród przeciwników pojawi się sam Starro Zdobywca, a także Man-Bat, hybryda człowieka z nietoperzem.

Idąc dalej, tryb Konfrontacja przeznaczony jest dla duetów, które na drodze do mety stawiają czoła wzmocnionym wersjom głównych złoczyńców z uniwersum DC. To między innymi Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface i Talia al Ghul. Za pokonanie każdego z nich otrzymamy nowe plany legendarnego sprzętu oraz kolory kombinezonów i Batmotoru.

Tryb Heroicznego Szturmu staje się dostępny po dotarciu do Kartoteki 05 w głównej kampanii, a tryb Konfrontacji jest odblokowywany po pokonaniu bossa w kartotekach każdego z głównych złoczyńców.

Zagadką pozostaje, czy nowości przełożą się na wzrost zainteresowania graczy. Liczba użytkowników na Steamie - gdzie dysponujemy dokładnymi danymi - wzrosła na krótko dzięki 40-procentowej przecenie (zaledwie miesiąc po premierze), lecz obecnie ponownie spada.

Zobacz także