Skip to main content

Gotham Knights już kosztuje 40 procent mniej. Miesiąc po premierze

Chyba nie wypaliło.

Dziś Czarny Piątek, więc drobna przecena nawet najnowszych gier nie jest większą niespodzianką. Wyróżnia się za to Gotham Knights, które kupić można już 40 procent taniej, choć od debiutu minął nieco ponad miesiąc.

Tytuł w sklepie Valve kosztuje obecnie 161,40 złotych, co stanowi sporą przecenę w porównaniu ze standardowym 269 zł. Wydanie Deluxe Edition jest obniżone w jeszcze większym stopniu, o 45 proc. - do 197,45 zł.

Podobnie jest na konsolach. „Rycerze Gotham” - jak brzmi polski tytuł - to 191,40 zł, także o 40 proc. mniej w zestawieniu z 319 zł. Identycznie jest w przypadku odsłony Xbox Series X/S.

Gotham Knights ukazało się 21 października obecnego roku, oferując cztery postacie do wyboru i opcjonalną rozgrywkę w kooperacji. Średnia ocen w serwisie Metacrictic wynosi jednak „tylko” 66 proc., co dla pozycji AAA jest dość niskim wynikiem.

Sami gracze nie mogą dojść do porozumienia. Średnia ocen użytkowników w Metacritic to fatalne 32 proc., ale na Steamie jest już „w większości pozytywnie”. Gra jest solidna, ale kuleje optymalizacja - tak podsumować można zdecydowaną większość opinii. Kontrowersje związane z maksymalnie 30 klatkami na sekundę na konsolach bez wątpienia wpłynęły na zainteresowanie.

„Dużo problemów optymalizacyjnych, ale świetna kampania i całkiem przyjemne poczucie progresu. Walki potrafią być nużące, ale ciągle się chce zdobywać nowy sprzęt. Dobrze się w to bawię, wbrew wszystkiemu” - uważa niejaki „Uncle JOE”, oddając ogólne nastroje.

Zobacz także