Skip to main content

Gotham Knights - hakowanie i wyłączanie kamer, wieżyczek, paneli elektrycznych

Obsługa urządzeń.

Na swojej drodze w Gotham Knights możesz spotkać różne urządzenia, które można wyłączyć lub zhakować. Tej drugiej czynności może podjąć się jednak tylko jedna postać.

Mowa zarówno o urządzeniach, które przeszkadzają w skradaniu i walce (kamerach i wieżyczkach), jak i obiektach, które mogą odwrócić uwagę wrogów lub ich zranić, np. panelach elektrycznych.


Na tej stronie:


Urządzenia elektryczne i ich wyłączanie

Urządzenia są zaznaczone na fioletowo (1) po szybkim skanowaniu - lub na czerwono w przypadku aktywnych wieżyczek lub kamer.

Wrogie kamery rozpoznasz też po czerwonym promieniu (2). Gdy w niego wejdziesz, bardzo szybko będzie się napełniał wskaźnik wykrycia.

Aby wyłączyć kamery, przeskanuj otoczenie i zlokalizuj niebieskie linie (3), które biegną od kamer do panelu sterującego. Przy panelu możesz wyłączyć wszystkie podpięte do niego kamery.

Z kolei aby wyłączyć wieżyczkę, musisz się do niej zakraść od tyłu.


Hakowanie

Hakować w Gotham Knights może tylko Batgirl. Na jej drzewku umiejętności, po prawej stronie, znajdują się zdolności z tym związane.

Batgirl może tym samym na chwilę wyłączyć kamery lub wieżyczkę, by ułatwić sobie skradanie. Aby to zrobić, wejdź w tryb RR, wskaż obiekt i wybierz opcję Hakowanie (4).

Hakować można też panele elektryczne (5). Wybierz opcję Hakowanie, by przyciągnąć uwagę pobliskiego wroga lub Przeciążenie hakerskie, by zranić pobliskich przeciwników.

Drugą z tych opcji trzeba odblokować na drzewku umiejętności.

Następnie: Gotham Knights - bomby dymne: używanie i uzupełnianie

Spis treści: Gotham Knights - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gotham Knights - przesłuchaj Świrusów i mafiozów: jak wykonać zadanie

Read this next