Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gotham Knights i Legion Samobójców - zarejestrowano nowe domeny internetowe

Zapowiedź gier coraz bliżej?

W ubiegłym tygodniu zarejestrowano domeny internetowe dotyczące Legionu Samobójców i projektu Gotham Knights.

Użytkownicy forum Resetera zauważyli, że 16 i 17 czerwca zarezerwowano odpowiednio suicidesquadgame.com i suicidesquadkillthejusticeleague.com. Oba adresy związane są z tajną grupą wykorzystywanych przez rząd złoczyńców z uniwersum DC. Pierwsza wskazuje, że dedykowana jest grze, zaś druga sugeruje pojawienie się Ligi Sprawiedliwości.

Domena Suicide Squad

W sobotę, 19 czerwca, zarezerwowano jeszcze gothamknightsgame.com. Z domeny wynika, że to także gra, a projekt może być inspirowany Batman: Gotham Knights - wydawanym w latach 2000-2006 komiksem, opowiadającym nie tylko o Mrocznym Rycerzu, ale i jego bat-rodzinie. To mogłoby oznaczać, że w produkcji pokierujemy kilkoma postaciami lub że nie zabraknie kooperacji.

Według danych serwisu Whois, wspomniane adresy zarejestrowało Mark Monitor Inc., czyli firma, która w przeszłości była wielokrotnie zatrudniana przez Warner Bros właśnie do tworzenia tego typu domen.

Domena Gotham Knights

Niedawne doniesienia wskazują, że za grę o Legionie Samobójców odpowiadają twórcy serii Batman: Arkham ze studia Rocksteady. Niewykluczone zaś, że Gotham Knights to projekt WB Games Montreal. Do prezentacji tytułów może dojść 22 sierpnia na internetowym evencie DC Fandome, którego organizatorzy obiecują zapowiedzi nowych produkcji.

Źródło: Resetera

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze