Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: gra o Legionie Samobójców nowym projektem Rocksteady. Zapowiedź w sierpniu?

Produkcja o złoczyńcach z uniwersum DC.

Nowa produkcja studia Rocksteady, czyli twórców serii Batman: Arkham, to gra o Legionie Samobójców - twierdzi Imran Khan z ekipy prowadzącej w serwisie YouTube kanał Kinda Funny Games.

Youtuber przekazał informację na antenie programu, podsumowującego najświeższe wieści z branży wirtualnej rozrywki. Przyznał jednocześnie, że o projekcie słyszał „kilka lat temu”, więc niewykluczone, że plany uległy zmianie.

Legion Samobójców to rządowa drużyna złożona z największych złoczyńców z komiksów wydawnictwa DC, wysyłana na tajne i skomplikowane misje. Skład zespołu jest regularnie zmieniany, ale zazwyczaj wśród członków jest Harley Quinn. W 2016 roku powstał film o ekipie.

Doniesienia są nieoficjalne, ale wczoraj ogłoszono, że 22 sierpnia odbędzie się DC Fandome - wirtualne wydarzenie poświęcone Batmanowi i spółce. W trakcie eventu zostaną ogłoszone nowe informacje na temat komiksów, filmów, seriali oraz gier.

WB Games Montreal od miesięcy publikuje tajemnicze grafiki - związane najpewniej z nowym Batmanem

Spekuluje się, że podczas prezentacji Warner Bros. zapowie nowe produkcje na PC i konsole, w tym kolejną odsłonę przygód Mrocznego Rycerza, nad którą najprawdopodobniej pracuje WB Montreal. Niewykluczone, że wówczas zostanie przedstawiony też wspomniany projekt od Rocksteady.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze