Skip to main content

Ghost Recon Breakpoint nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa - nadciąga duża łatka

Poprawa sztucznej inteligencji.

  • Kolejna aktualizacja Ghost Recon Breakpoint poprawi sztuczną inteligencję
  • Towarzysze będą awansować na kolejne poziomy
  • Otrzymają też umiejętności specjalne

Ubisoft ogłosił, że 25 maja wyda aktualizację 4.0.0 dla Ghost Recon Breakpoint, wprowadzając ważne zmiany w sposobie działania towarzyszy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję.

Gracze będą mogli między innymi awansować kompanów na kolejne poziomy doświadczenia. Dzięki temu odblokujemy umiejętności specjalne, jak strzał penetrujący Wasilija, skanowanie wrogów przez Fury czy dron bojowy na wyposażeniu Fixita.

Zobacz na YouTube

Każdy członek drużyny otrzyma umiejętność specjalną po osiągnięciu wymaganego poziomu. Towarzysze będą używać talentów automatycznie, gdy warunki zostaną spełnione. Po użyciu skille będą się odnawiały, zanim będzie można ich użyć ponownie.

„Doświadczenie drużyny można też zdobyć, wykonując konkretne misje członków drużyny, gdy wykonacie akcje nagradzane doświadczeniem, takie jak zabicia, wskrzeszenia i strzały synchroniczne” - czytamy w zapowiedzi na oficjalnej stronie.

Inne szykowane nowości to możliwość dostosowania rozmiarów zespołu do własnych upodobań oraz opcje zmiany wyglądu operatorów naszej Drużyny Tęcza. Otrzymamy też większą kontrolę nad używaną przez towarzyszy bronią oraz wspomnianymi talentami.

Ghost Recon Breakpoint ukazało się w połowie 2019 roku. Tytuł zebrał niskie oceny i był szeroko krytykowany, między innymi za liczne błędy, szeroki zakres transakcji cyfrowych i ogólne niedopracowanie. Ubisoft zabrał się za łatanie, które - jak widać - nadal trwa.

Zobacz także