Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint - Nic nie powiedziałem

Rosebud.

Po zlikwidowaniu Silverbacka w misji Nic nie widziałem najlepiej udaj się do biwaku Nor'wester Cliff w regionie Whalers Bay. Tam spawnuj śmigłowiec i leć do pierwszego celu.

Podleć do centrum badawczego i wyląduj na północ od kompleksu budynków. Tradycyjnie, jak zawsze oznacz wszystkich wrogów w okolicy dronem. Możesz tu przekraść się do budynku z celem bez likwidowania strażników, wystarczy się skradać.

Cel znajduje się na pierwszym piętrze - to komputer (1), który musisz zhakować, by zyskać informacje o Rosebud.

Następnie wracaj do śmigłowca (albo do dowolnego biwaku w pobliżu). Teraz musisz udać się do lokacji niedaleko na zachodzie. To mała wioska nad morzem. Wyląduj trochę poza jej granicami, a następnie oznacz wszystkich wrogów za pomocą drona.

W tym przypadku najlepiej najpierw pokonać wszystkich wrogów na tym terenie. Zacznij bronią dystansową z tłumikiem, a zmień ją na broń szturmową i automatyczną dopiero, gdy przeciwnicy cię znajdą. Nie ma tu żadnego Wilka, więc walka jest banalnie prosta.

Po starciu podejdź do oznaczonego szałasu i przesłuchaj cywila (2). Potem musisz jeszcze zajrzeć do jednego z domków obok i przeszukać zwłoki w brązowej kurtce. To naprowadzi cię na kolejny cel.

W tej samej wiosce pozostanie jeszcze jeden wróg do przesłuchania, co doprowadzi cię do jednej ocalonej uciekinierki w lesie nieopodal. Porozmawiaj z nią, by wreszcie poznać kolejny cel.

To jednak nie położenie Rosebud - jeszcze nie teraz. Leć do oznaczonego miejsca i wyląduj ostrożnie na malutkiej wysepce. Na dole, przy drzewie (3) jest kolejna informatorka. Dopiero rozmowa z nią naprowadzi cię na samą Rosebud.

Tradycyjnie, skorzystaj ze śmigłowca, by wylądować nieopodal celu i użyj drona. Rosebud znajduje się w centralnym budynku (4). Wcześniej jednak warto wyeliminować wszystkich pozostałych wrogów, a jest ich wielu. Są tu też drony naziemne.

Najlepiej zacząć od zdjęcia snajperów z wież, a potem zająć się pozostałymi przeciwnikami oraz samą Rosebud. Po jej pokonaniu pamiętaj o zebraniu danych. Przygotuj środki leczące, bo Rosebud zadaje spore obrażenia swoim karabinem snajperskim - jeśli zostaniesz trafiony, od razu chowaj się za jakąkolwiek osłonę i korzystaj ze strzykawek.

Kiedy zabierzesz dowody z ciała Rosebud, będziesz mógł przejść do finałowej misji i likwidacji Walkera - pamiętaj tylko, że zalecany poziom sprzętu to 150. Jeśli twój poziom ekwipunku jest niższy, warto powykonywać nieco misji pobocznych czy przejąć parę baz wroga.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Szach-mat

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie widziałem

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze