Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost Recon Breakpoint - Nic nie widziałem

Silverback.

Po misji Nic nie słyszałem pora zapolować na kolejnego podkomendnego Walkera - tym razem na Silverbacka. Struktura zadania jest podobna, czyli odwiedzamy kilka miejsc, by zdobyć informacje na temat kryjówki głównego celu.

Zaczynamy od infiltracji bazy w górach. Najlepiej wylądować śmigłowcem na szczycie na zachód od bazy. Stąd jest doskonały widok na cały teren. Zwróć uwagę na snajperów na dachu hangaru (1). Oznacz wszystkich wrogów.

Zacznij eliminowanie przeciwników karabinem snajperskim lub DRM z tłumikiem. Z dużej odległości nie zauważą cię. Wystarczy, że wyeliminujesz tylko tych przy budynku z ikoną misji.

Zejdź po zboczu i przedostań się do budynku, gdy pozbędziesz się strażników. W środku zejdź na niższy poziom u znajdź naukowca z ikoną informacji (2), a następnie porozmawiaj z nim.

Zostaniesz nakierowany na kolejną bazę wroga. Tym razem najlepiej podlecieć nad nią bardzo wysoko i wyskoczyć z helikoptera, po czym wylądować ze spadochronem na wzgórzu (3). Wylądowanie tak blisko śmigłowcem mogłoby zwrócić uwagę wrogów.

Ponownie - oznacz wrogów dronem, a potem systematycznie ich zabijaj. Pozostaw przy życiu jednego z tych z ikoną informacji, a na końcu przesłuchaj. Uzyskasz ostateczne wskazówki dotyczące Silverbacka.

Udaj się do biwaku przy ostatnim celu i spawnuj nowy śmigłowiec z rakietami. Podleć do miejsca docelowego i ostrzelaj wrogów przy wejściu, w tym - co najważniejsze - drony naziemne (4).

Po pozbyciu się przeciwników sprzed jaskini ląduj przed nią i wejdź do środka. Tam musisz pokonać grupę wrogów. Strzelaj w głowy, by nie zdążyli zadawać ci obrażeń, bo są dosyć niebezpieczni. Na samym końcu czeka też Silverback, ale jego wyeliminujesz też tylko dwoma celnymi strzałami.

Zbierz dane (5), by zakończyć zadanie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie powiedziałem

Spis treści: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost Recon Breakpoint - Nic nie słyszałem

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze