Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - stojaki bambusowe: obszar Toyotama

Lokalizacja wszystkich stojaków bambusowych na Toyotamie.

Dzięki przecinaniu bambusa zwiększamy hart ducha - jest to niezwykle istotna mechanika w grze. Aby powiększyć liczbę żółtych kul, należy odnaleźć stojak bambusowy i rozegrać mini-grę polegającą na wciśnięciu przycisków, które pojawią się na ekranie.

Na tej stronie przedstawiliśmy położenie stojaków bambusowych na Toyotamie, środkowej części Cuszimy, obszaru, do którego dostęp odblokujemy w drugim akcie.

Jak odnaleźć stojaki bambusowe? Skorzystaj z naszych map i wskazówek poniżej. Pamiętaj też, że po dotarciu w okolice stojaka, na mapie zobaczysz znak zapytania - możesz go zaznaczyć, by dotrzeć za pomocą wiatru dokładnie do wskazanego miejsca.

Toyotama składa się z 5 regionów: Akashimy, Umugi, Otsuny, Kushi i Kubary. Aby dowiedzieć się, w jakim obszarze gry przebywasz, oddal maksymalnie mapę gry.

Jeśli szukasz stojaków bambusowych w innych obszarach, sprawdź stronę wszystkie stojaki bambusowe. Możesz również sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie znajdźki i sekrety w Ghost of Tsushima.


Akashima

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #1 - znajdziesz go na wybrzeżu. Kieruj się w stronę latarni morskiej, ale przed mostem skręć w lewo. Stojak znajduje się na klifie.


Umugi

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #2 - znajduje się na brzegu morza. Niedaleko położone są wyschnięte gałęzie i konary.


Otsuna i Kushi

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #3 - na wschodnim wybrzeżu Kushi znajduje się okazały dom (charakterystyczny punkt, który widać z daleka). Tuż obok niego, na klifie, zobaczysz stojak.


Kubara

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Stojak #4 - we wiosce Omi, na dziedzińcu, przed okazałym domem znajduje się kolejny stojak bambusowy.

Stojak #5 - na wzgórzu, obok wieży strażniczej znajduje się stojak.

Stojak #6 - na wschodnim wybrzeżu Cuszimy znajduje się wzgórze, z którego dobrze widać morze. Kieruj się w stronę wieży strażniczej, obok której zobaczysz stojak.


Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Ghost Of Tsushima

Najnowsze artykuły