Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - kapliczki Inari, lisie nory: obszar Kamiagata

Lokalizacja wszystkich lisich nor na Kamiagacie.

Aby odnaleźć kapliczkę Inari, należy najpierw dotrzeć do lisiej nory, z której sympatyczny lis zaprowadzi cię do tego miejsca. Modlitwa przy ołtarzyku wpływa na zwiększenie limitu noszonych talizmanów.

Na tej stronie przestawiliśmy położenie lisich nor na Kamiagacie, północnej części Cuszimy, obszaru, do którego dostęp odblokujemy w trzecim, ostatnim akcie.

Jak odnaleźć kapliczki Inari? To proste! Skorzystaj z naszych map i wskazówek poniżej. Poniższe lokalizacje doprowadzą cię do lisich nor. Kiedy do nich dotrzesz, pojawi się przyjacielski lis, który zaprowadzi cię do kapliczki.

Kamiagata składa się z 3 regionów: Sago, Kin i Jogaku. Aby dowiedzieć się, w jakim obszarze gry przebywasz, oddal maksymalnie mapę gry.

Jeśli szukasz kapliczek Inari w innych obszarach, sprawdź stronę wszystkie kapliczki Inari, lisie nory. Możesz również sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie znajdźki i sekrety w Ghost of Tsushima.


Sago

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Kin

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Jogaku

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Ghost Of Tsushima

Najnowsze artykuły