Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Motorsport nadjedzie jesienią. Xbox pokazał grę w akcji

Więcej szczegółów już we wtorek.

Kolejną mocnym punktem pokazu Xbox Games Showcase okazała się Forza Motorsport, o której mówiło się już od dłuższego czasu. Tytuł trafi na PC oraz Xbox Series X/S 10 października 2023 roku.

Na szczęście prezentacja obfitowała nie tylko w piękne i wyreżyserwowane ujęcia, ale także w kilka nowych fragmentów rozgrywki. W grze nie zabraknie rozbudowanego systemu personalizacji pojazdów oraz cieszącej oczy fotorealistycznej grafiki. Najnowszy gameplay zaoferował nam udział w wyścigu z perspektywy kierowcy Corvetty.

Co ciekawe, datę premiery teoretycznie poznaliśmy już wczoraj dzięki informacji opublikowanej przez redakcję Exputer. Październik pojawiał się także we wcześniejszych doniesieniach Youtuberów związanych z serią.

Sam gameplay nie należy do najbardziej szczegółowych, gdyż na konkrety będziemy musieli poczekać do 13 czerwca, czyli najbliższego wtorku. Tego właśnie dnia odbędzie się transmisja Forza Monthly, w ramach której pokazana zostanie obszerna prezentacja trybu kariery. Stream obejrzymy na Twitchu.

Przypomnijmy, że wedle informacji udzielonych przez twórców, w grze znajdziemy na premierę ponad 500 samochodów, z czego 100 to najnowsze pojazdy wyścigowe, nie pokazane jeszcze w żadnej innej grze. Miłośnicy tuningu otrzymają także ponad 800 unikalnych części do różnych samochodów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze