Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GeForce Now podrożeje, także w Polsce

Zmiany od 1 listopada.

Nvidia poinformowała, że 1 listopada podniesie ceny abonamentu GeForce Now w wybranych krajach. Na liście jest także Polska.

Podstawowa wersja usługi pozostanie oczywiście bezpłatna, oferując sesje o maksymalnej długości 60 minut. Za pakiet Priority (sesje do 6 godzin) zapłacimy 54 złote miesięcznie (lub 269 zł za pół roku z góry), a najdroższa opcja - Ultimate - kosztować będzie 109 zł miesięcznie (lub 539 zł za sześć miesięcy z góry).

Obecnie subskrypcja Priority kosztuje 49 zł lub 249 zł, a Ultimate - 99 zł lub 490 zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup przed 1 listopada, skorzystamy jeszcze z obecnej ceny, co może być kuszącą opcją szczególnie w przypadku kupowania pakietów na pół roku z góry.

Nowe ceny. Tabela: Nvidia.

GeForce Now to obecnie zapewne najbardziej zaawansowana technicznie usługa streamowania gier przez sieć. Wyróżnia się także faktem, że strumieniowane gry nie są sprzedawane przez Nvidię, lecz musimy posiadać je „osobno”, choćby na Steamie.

Kolejne obsługiwane pozycje dodawane są co czwartek. W ubiegłym tygodniu listę rozszerzono między innymi o Lords of the Fallen, Sifu, Star Trek: Infinite, Rubber Bandits, The Surge czy Forzę Motorsport, co może być jedną z niewielu szans na uzyskanie płynnej rozgrywki w tej wyścigowej pozycji.

W zależności od opłat otrzymujemy różne możliwości: subskrypcja Ultimate to karty graficzne RTX 4080, sesje o długości do ośmiu godzin, rozdzielczość do 4K oraz maksymalnie 120 klatek na sekundę. Priority ograniczone jest do 1080p oraz 60 FPS. Nie trzeba zapewne dodawać, że wymagane jest także sprawne połączenie z siecią.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Forza Motorsport (2023)

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze